Co sądzicie o tym kompie? wycena!

System Microsoft Windows XP

Hine Edition Wersja 2002

Dodatek service Pack 2

Zarejstrowano dla Borek Dom

76445-OEN-0042834-00983

Komputer

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 3800+

2.01 GHz, 960 MB RAM

Rozszerzenie adresu fizycznego

230V zasilacz

Zastanów się co piszesz.230V ma każdy w gniazdku u siebie w domu.Sprawdź dokładnie co pisze na nalepce na zasilaczu(marka + moc(w Watach -W)).

Dodatkowo podaj cały konfig kompa.

no ale o co chodzi?

tak pisze z tyłu kompa taki zasilacz ale co o tych marametrach sadzicie? czy wart był 2 tysięcy pieć set?

Kupiłeś ten komputer za 2,5k i pytasz się nas czy nie przepłaciłeś? Jak tak to chociaż podaj cały konfig.

I zweryfikuj swoją pisownię…

“Dodatkowo podaj cały konfig kompa.” czyli dokładnie jaka jest reszta podzespołów w tym komputerze (płyta główna, karta graficzna etc).

Konfiguracja komputera, jaka grafika, jaki monitor, jaki dysk twardy, jaka moc zasilacza jaki napęd optyczny,

dodatkowo wskaż jaki jest wskaźnik fragmentacji dysku twardego a w szczególności partycji systemowej :slight_smile:

dzieki za odp

O ludzie, nie masz rachunku/faktury za ten komputer? Weź zastąp te wiadomości zwięzłymi informacjami…

koleś to jeden wielki przypadek ; dać dzieciakowi w rękę PC nie wie co z nim zrobić :^o :smiley:

Jeśli kupiłeś tego kompa niedawno za 2,5k zł to ci powiem że mogłeś mieć 300 razy lepszy zestaw (patrzac na te tony danych jakie wrzuciłeś) ale daj dane z faktury od kompa bo tak to mozemy sobie gdybać

alzajac , w 100% racja.W życiu nie kupiłbym tego kompa za tyle.O niebo lepsze cacko można samemu złożyć.

A bym zapomniał.Jeśli wierzyć wskazaniom raportu, napięcia do najlepszych nie należą, czyli zasilacz pewnie też…

tylko rodzice kupowali PC na moje urodziny mnie przy tym nie było

Czyli przepłacili trochę…

Zobacz np. tutaj…

na twoim miejscu namówiłbym rodziców żeby sprzedać tego kompa za podobna kwotę za jaką był kupiony i złożyć coś samemu bo tak jak napisałem części słabe i tak jak napisał Loookash89 , z całą pewnością zasilacz w najbliższym czasie może być do wymiany.