Co sądzicie o tym Komputerku?

mówie rze grałem to wiem nie! !!

Szymek 2.0… to wytłumacz mi czemu na moim sprzęcie…

Ghotic 3 potrafi… rzadko, ale jednak spaść do 16 FPS (1024 x 768)

Need For Speed Carbon chodzi od 19 - 30 FPS (1024 x 768)

A jeśli chodzi o ram, to jesteś w wielkim błędzie. W dzisiejszych czasach do nowych gier przynajmniej 2 GB.

Gdy miałem 1 GB gra w Ghotic 3 lub STALKERA, była jednym wielkim pokazem slajdów.

Po dołożeniu GB RAMu, w Ghotic 3 można już ZNOŚNIE pograć, a Stalker chodzi już zupełnie płynnie przy maks ustawieniach, bez zacinki.

:roll: :roll: no tak… a ten swoje…pszeciesz mówię że grałem nie?!

a stym ramem to mnie rozśmieszyłeś… :stuck_out_tongue:

mój kuzyn ma 512 RAMU i grafe sprzed 5 lat i COD mi na ful chodzi…nie świruje bo sam sie podniecałem ja u niego w to grałem

Szymek2.0

Nie ośmieszaj się jak na takim sprzęcie ruszył gothic 3 na minimalnych to dobrze i nie ścemniaj bo dobrze wiem nawet taka karta 8800gts ma co robić przy gothicu a Ty będziesz gadał że na 7600gs będzie na full chyba Ci się śniło

Zdecyduj się, chodzi na full Tobie czy kuzynowi? :?

Szymek2.0 najpierw poczytaj coś na necie na jakimś mądrym forum… a później udawaj że się znasz i nie wciskaj takich głupot bo się tylko kompromitujesz :mrgreen: Może kuzyn włączył ci pasjansa a ty pomyślałeś że to Gothic 3 :wink:

bez przesady że miałeś w stalkerze pokaz slajdów… ja na swoim złomie (p4 3,0 512mb 400 mhz no name, gf fx 5200 128/128, płyta ga) w stalkera 800X600 na najniższych detalach grałem płynnie ok. 35-40 fps

Powiem tak grałem, moge wam przysiąc nieiweim czyn to wam coś da.

nie bde sie już z wami kłuciła…

mówie o moim kumplu i kuzynie kumpel ma GF7600GS i 1 Gb ramu a kuzyn 512 Ramu :!:

Złączono Posta : 20.08.2007 (Pon) 15:11

aha nie zapomnijcie sie pośmiać z mojej ort.

Tylko, że napisałeś, że Twój kuzyn ma 512 RAM i grafe sprzed pięciu lat, a Tobie chodzi na full. :?

Hej Tobi!

Fajny zestawik, o niebo lepszy od składaków z Biedronki podawanych przez Grzechuzioom :P, ale ja postarałbym się wysupłać trochę więcej grosza i wziąłbym kartę od Nvidii, np.

tego GeForca 7900GS

(do tej płyty podanej przez Ciebie) oraz mocniejszy zasilacz, a w przyszłości dorzucił drugą kartę w SLI. :mrgreen:

btw

Skończcie z tymi OT-ami, bo się straszny śmietnik robi.

No i po co zmieniać coś na gorsze?

Radek jest wydajniejszy

No nie wiem, czy od razu gorszy… w testach wyniki są różne, raz GeForce jest górą, raz Radeon.

Chyba nie doczytałeś mojego postu do końca :P. Na wymienionej wcześniej płycie można “spiąć” dwie karty Nvidii w SLI… jeśli tylko ktoś miałby ochotę się w to “pobawić” i wydać trochę grosza na drugą kartę. :lol: I głównie ten aspekt zdecydowałby, (przynajmniej w moim przypadku) o kupnie GeForce’a.

GF 7900 jest wydajniejszy w starszych grach, opartych na teksturach.

Radeon w nowszych, opartych na Pixel shaderach… co jest zrozumiale, bo ma w koncu wiecej potokow.

Obecnie gry bardziej sa nastawione na pixele, dlatego Radek jest zdecydowanie lepszym wyborem :wink:

na agp?

tak

a ile kosztuje ati? bo nvidia ok 340zł