Co sądzicie o tym laptopie?

Dobra. Mam jeszcze pytanie, jak się ma długość pracy na baterii w Compalu i innych laptopach? Na tych testach niby pisze, że nie jest źle, ale opinie użytkowników teżsą ważne, czy tak faktycznie jest.

No i jeszcze raz proszę o komentarz na temat monitora z ostatniego mojego posta na poprzedniej stronie.

Co do monitora, ustawisz mniejsze podświetlenie i nic nie będzie się z oczami dziać.

Nie przeprowadzałem testów tego laptopa, ale 7800mAh to na prawdę sporo. Porównaj sobie wyniki z testami innych laptopów, wyjdzie Ci że jest ponad średnią. Model dość nowy, więc nie wiem czy kogoś na forum znajdziesz z nim…

Co do oczu OK, a rozmiar. Nie wiem właśnie jak to się ma dla laptopa, ale jakbym miał przy stacjonarnym 15,4 cala to trochę mało, tylko właśnie nie wiem jak to się ma w laptopie. Czy jest to wystarczająco czy lepsza byłaby 17. Chociaż widzę, że jednak standardem jest chyba ta 15,4 cala bo nie za wiele jest zestawów z 17.

Laptop ma być zazwyczaj mobilny, przy 17 jest to już bardziej łatwy do przenoszenia komputer domowy, niż mobilny laptop. 15,4 to wypracowany złoty środek między za małymi ekranami, a za dużymi. Jeżeli chcesz przynosić laptopa na uczelnię i nosić go dość często w plecaku/torbie, to imo nierozsądne jest branie 17.

PrzemczaN , jeśli jesteś zainteresowany zakupem laptopa z dobrą konfiguracją do gier polecam sklep EPROM w Jaworznie. Ja tam dokonałem zakupu i jestem zadowolony. Obsługa rzeczowa, poda rzetelnie wszystkie informacje dotyczące sprzętu. Proponuję dokonać zakupu notebooka 17’’. Mam w domu 5 i 17 i muszę powiedzieć, że zdecydowanie lepiej, wygodniej korzysta się z pełnowymiarowej klawiatury, która jest dostępna w 17’’ HP.

W razie pytań co do firmy pisz na PW.