Co sądzicie o tym "mixerze"

Ostatnio znalazłem taką aukcje:

http://www.allegro.pl/item543366326_mixer_echo_wzmacniacz_2_mikrofony_do_karaoke_prom4.html#gallery

I teraz mam pytanie do Was czy ten sprzęt jest w ogóle warty “świeczki” czy to jest jakiś szajs…

Mikrofonu używam tylko w domu do grania w radiu internetowym, beatboxu.

Czy do tych celów coś takiego wystarczy?

Moja karta dźwiękowa to integra Realtek HD Audio na płycie Asus M2N-X i tu też pytanie czy to urządzenie na tym będzie dobrze chodziło.

Z góry dziękuję za wypowiedzi :slight_smile:

Mixer + 2 mikrofony niby “dynamiczne” za 80zł? to nie może być nic dobrego moim zdaniem.Jeśli by tylko do tego mikrofonu mówić to i ok,ale beatbox odpada,takie mikrofony za zbyt czułe na wysokie tony i będą buczeć,burczeć,jak kto woli.Urządzenie chodzić to i chodzić będzie ale nie licz na jakieś dobre efekty na zintegrowanej karcie,raczej dźwięk będzie przeciętny.Karta dźwiękowa moim zdaniem jest najważniejsza do takich zastosowań a jeszcze mixer na niej odpalić to w ogóle lipa troche :wink:

Kartę już mam taką:

http://allegro.pl/item553419372_sweex_5_1_7_1_usb_cyfrowe_we_wy_zewnetrzna_okazja.html#gallery

A na mikrofonach mi nie zależy, bo mam swój zupełnie inny, wiem, że taki mixer to nie uciągnie jakiegoś mikrofonu pojemnościowego, ale czy zwykły dj’ski mikrofon np. taki Pioneer za cenę ok. 150 zł, i tu pytanie czy taki mikrofon już by poszedł na tym mixerze? Bo jeżeli podłączy się taki mikrofon prosto do komputera to prawie w ogóle nic nie słychać, bardzo cicho, a gdyby był ten mixer to będzie lepiej?

Proszę o odpowiedzi.

to jest mixer :lol: . Poszukaj za 150 można całkiem dobry używany znaleść