Co sądzicie o tym sklepie internetowym: kompu....nik.pl


(Michal Uszynski) #1

pisze kompu...nik bo nie wiem czy moge podać pełną nnazwe nowiecie - rulez. chodzi mi oto czy ktoś z forum już stamtąd zamawiał czy jest zadowolony z usług , jak długo paczka idzie a może kurier.odpisywać najlepiej opiszcie swoją transakcje


(aju) #2

Powiem krótko: komputronik to jedna z lepszych jak nie najlepszych sklepów online.

Zamawiałem tam co prawda bzdety ale doszło takie jak chciałem w 100% sprawne.

Nie spotkałem się jeszcze z opinią negatywną na temat tego sklepu. No może mają jedną wadę: celem profesjonalności zawyżają troszkę ceny ;]


(Bunio) #3

Komputronik nie jest objęty regulaminem Forum. :wink:

Sklep jest bardzo dobry, choć w innych sklepach ceny są niższe.


(Aficio32) #4

Bardzo dobry sklep. Ceny wyższe o jakieś 10 % niż na allegro na podzespoły. Ale obsługa profesjonalna. Ja zamawiałem u nich na początku sierpnia procek , płytę ,HDD, nageywarkę za 2200 zł . Towar dostałem następnego dnia kurierem za free. Dostarczą na wskazaną godzinę . Masz cały czas podgląd co się dzieje z Twoim zamówieniem.

W skali od 0-10 oceniam ich na 9,5 - gdyby ceny mieli niższe to byłaby nawet 11-ka. Polecam.


(Jaroslaw Nijakowski) #5

Sklep który jaknajbardziej polecam, profesionalna obsługa, dostaje w 100% to czego szukam, a co do tych zawyżonych cen... mi sie nie raz udało dogadać tak by opuścili cene :smiley: POLECAM!!


(McDracullo) #6

komputronik ok.. ale ceny za wysokie.. :frowning:


(Asterisk) #7

Co to ma wspólnego z Hardware ??


(Michal Uszynski) #8

Ma wspólne ze sprzęem bo tam można ten sprzę kupić


(Tommekx) #9

Może i obsługa jest fachowa, ale czy nie lepiej kupić w innych konkurencyjnych sklepach(arche.net,proline itp.), które też nie mają nagorszej obsługi a ceny na pewno niższe


(Skr3czu) #10

Sklep jest OK ,ale ceny powalają:smiley: tak drogo...że szok;]


(JNJN) #11

Nie jest tak źle z cenami.

Ale praktycznie kupuję u nich od początku i jak na razie nie robiłem żadnej reklamacji,a trochę kupuję - czyli warto zapłacić więcej za dobry towar.


(Mk13) #12

Drogo, ale jest profesionalny i szybki transport, i masz pewność że ci to przyślą, nie tak jak na allegro... masz pewność że z twoją paczką nic się nie stanie.


(Hempbaba) #13

Sklep jest w Warszawie byłem tam bo mama była po buty a ja tam wstąpiłem.Za duzo rzeczy w sklepie to nie jest ale w necie dużo.Gdy się zapytałem o katalog drularek to odp. gostek (tak jak wy w tematach google) a on na stronie internetowej.Ceny takie sobie bo wiadomo każdy chce coś zarobić.


(Bażant) #14

Sklep porządny, zamawialem kilka wiekszych rzeczy (lcd i drukarke, oraz dvd) i wszystko przebieglo bez problemu, fachowa obsługa, szybko transport. Nie masz co sie bać, to najwiekszy sklep internetowy w polsce, ale jak by nie patrzec do tanich nie nalezy :wink:


(Rolnik 666) #15

Powiem krótko - jeden z najgorszych sklepów internetowych :!: :!: :!: Nigdy nie przysyłaja zamówionego sprzętu na czas, a dodatkowo ceny są wzięte z kosmosu. Jednak największym minusem jest jakość ich produktów. Sam kupiłem u nich kartę graficzną, od której odpadł wiatrak po 2 miesiącach :!: :x :shock: :-x Oczywiście o wymianie sprzętu nie było mowy, bo chcieli żebym im zabulił ekstra :!: Ale nie dałem się załadować w bambucho i Ciebie/Was też przestrzegam przed zakupami w tym sklepie :!: :oops:


(JNJN) #16

polski_rolnik

Chyba Ci się sklepy pomyliły.


(Rolnik 666) #17

Nie, nie pomysliły :!: Żałuje zakupów w tym sklepie przez internet. Drugi raz im się nie dam nabrać. :?


(Kpr2877) #18

A co do komputronika - sklep bardzo dobry, tylko ceny mogły by być mniejsze ;]


(Kuz5) #19

polski_rolnik

niedawno pisałeś że już nie masz gwarancji na karte a teraz piszesz że wiatrak odpadł po 2 miesiącach - coś kręcisz znów :x :x

z taką wiedzą to na magazyniera byś sie nadawał w komputroniku

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


(Błażej) #20

Zauważyliście, że polski_rolnik pisze posty zupełnie odwrotnie jak piszą pozostali forumowicze :smiley:

Oj, chyba to robisz specjalnie :twisted: