Co sadzicie o Windows NT 4.0 Server?

Co sadzicie o Windows NT 4.0 Server ?? Bo zamierzam go kupic wraz z licencja na 25 stanowisk.Bo podobno wyszla aktualizacja na niego ze mozna go zaktualizowac na windows 2003 server bez rejestracji ??

w prawdzie lepszy od workstation 4.0 ale jest dobry i stabilny

Chociarz Help to potwierdzil to co napisalem za to otrzymuje punkt.

Jest tyle osob na forum i zeby zadna osoba nie odpowiedziala ??

Czyz byscie sie nie znali czy co ??

Prosze o rozpatrzenie mego topicu !!

może nikt nie zauważył twojego wątku. :? osobiście nie użytkuje systemów z rodziny NT bo nie lubie ich za bardzo :smiley:

a co do serveru workstation to sam w sobie jako serwer jest stabilną wersją i można na nim się pobawić :slight_smile:

A czamu nie lubisz jesli mozna zapytac ??

Mozna go zaktualizowac na 2003 Server

A ja rodzine systemow nt uwielbiam bo sa niezawodne i stabilne nie to co rodzina 9x !!

mój kolega skrażył się że często wiesza się mu system i tym samym zniechęcał mnie do poznawania bliżej rodziny NT

p.s ale sam w sobie server jest ok a jak twierdzisz że można go aktualizować do wersji 2003 to nice :wink:

Mozna go uaktualnic .

To se bedzie mozna zaszalec po Update.

Dzieki :slight_smile:

Złączono Posta : 18.07.2005 (Pon) 17:42

A ty obecnie jakiego systemu uzywasz ??

Złączono Posta : 18.07.2005 (Pon) 17:45

Bo ja Windows NT 4.0 Server + 25 stanowisk i Windows 2000 Professional

ja używam 98 i xp. w przyszłym tyogdniu dokupuje większy dysk na instalacje linuxa :slight_smile:

a możeszpowiedzieć po co ci aż 25 stanowisk :? jesteś wykładowcą informatyki ?

Wykladowca nie jestem tylko kilka osob z bloku jest polaczonych ze mna i ja jestem serverem.Dokladnie to 8 osob jest do mnie podlaczonych i sa z tego bardzo zadowoleni .

Pozdrawiam :wink:

Złączono Posta : 19.07.2005 (Wto) 9:37

I Dzieki :slight_smile: