Co sądzicie Windows XP Media Center Edition

Windows XP Media Center Edition 2005

Windows XP Media Center Edition jest nowym systemem z rodziny Windows XP.Windows XP Media Center Edition w pełni wykorzysta moc i funkcjonalność twojego PC.Dzięki Windows XP możesz o wiele więcej: z Microsoft Internet Explorer możesz serwować po Internecie; z Windows Messenager komunikować się w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi, rodzinną, i kolegami przesyłając tekst, głos i wideo; z Windows Media™ Player tworzysz, zarządzasz i odtwarzasz swoją cyfrową muzykę i filmami. Microsoft Office lub Microsoft Works pomaga Ci np. w zarządzaniu finansami, dzieciom w odrabianiu pracy domowe. Sam konfigurujesz sieć i udostępniasz dane przez Internet innym osobą.Z narzędziami dostarczonymi do Windows XP Media Center Edition, tworzenie, zarządzanie i odtwarzanie cyfrowych mediów jest dziecinnie proste. Ciesz się swoją muzyka i wideo, oglądaj DVD, nagrywaj CD, przenoś muzyka i wideo na przenośne urządzenia. Wszystko dzięki Windows Media Player. Wystarczy, że podłączysz kamerę do komputera i z Windows Movie Maker możesz łatwo nagrywać, zarządzać, edytować i udostępniać filmy.Windows XP Media Center Edition zawiera wszystkie najlepsze cechy Windows XP. Ulepszono funkcje bezpieczeństwa, ochrony prywatności i narzędzia szyfrujące pliki, które chronią twoje dane.

http://www.centrumxp.pl/windows/mediacenter/

Pierwotna lokalizacja w dziale Problemy

skutecznie do niego zniechęca :smiley:

Przenoszę

Co mam sądzić nie używam tego. Wyłączyłem. :?

W sumie to nawet nie wiem dlaczego. Denerwowały mnie te powiadomienia które wyskakiwały. :?