Co sądzicie? World jump day

Witam wszystkich !!

POZDRAWIAM !!

Jeżeli tym ‘skokiem’ zblizymy sie do słońca to jestem za :smiley: Będzie cieplej :smiley:

Noge sobie złamiesz tym skokiem :twisted:

pomysł totalnie irracjonalny, nawet gdyby udało się zgrać wszystkich ludzi z dokladnością do setnych części sekundy i ustawiając ich w jednym punkcie, gdyby udało im sie podskoczyc na np. 1 metr to nadali by oni ziemi przyspieszenie jakichś 8*10^(-14) m/s (dawno nie mialem pola graw. ale jakos tak to bedzie)a z czyms takim to zbyt wiele nie przesuną :wink:

A jesli nawet ludzie mieli by siłę, by zmienić orbitę, to przez to, że Ziemia jest kulą, ich energia by się zrównoważyła. (600.000.000 ludzi nie może jednocześnie skoczyć w jednym miejscu)

geoidą :wink:

Ludzie musieliby skoczyć tylko po jednej stronie globu, ale to jest nierealne.

Ale głupie :roll: Jeżeli nawet udało by się zmienić orbitę (co jest raczej awykonalne), to przyniosło by to więcej kłopotów niż korzyści. A tak wogole, po choinkę mieli by skakać :roll: Kto takie durnoty wymyśla :shock:

Ale w różnych miejscach na ziemi ludzie skakali by w odstępach czasu. Zresztą jeśli twierdzą że potrzeba do tego 600.000.000 osób to chyba to jakoś policzyli :roll:

No właśnie, np jakie ??

to juz wogle jest bez sensu :stuck_out_tongue: rownie dobze mozesz powiedziec, ze 6,5 mld ludzi ktorzy chodza po swiecie z kazdym krokiem zmienia orbite :smiley: biorac pod uwage mase ziemi, potrzeba by ogromnej sily aby ruszyc ja z miejsca, jedynie potezna sila byla by w stanie przesunac ja, wiele niezsynxhronizowanych podstokow, niezda sie na nic, totalnie na nic :wink:

W sumie masz rację. Czyli to ściema :frowning: Szkoda bo to mogło by być ciekawe. Dzięki za wypowiedzi.

POZDRAWIAM !!

ciekawe to może być zderzenie z asteroidą :lol: :hahaha:

Np. zderzenie z asteroidą, zmiany klimatyczne…

to pewnie kosmici wymyslili

chca nas zabic wszystkich

bo jesli by sie udalo z orbity wyprowadzic ziemie to pewnie by czekala nas zagalda i bysmy poumierali

dlatego ja bede skakał :stuck_out_tongue:

tak wlasnie wyobrazam sobie koniec ludzkosci

czylil zgina dzieki sowoej głupocie :lol:

A na Ziemi pozostanie tylko Chuck Norris… :twisted: