Co sadzisz o GeForce MX 4000


(chrucik) #1

Hej pytanie takie jak w tytule co sadzisz o tej grafie ?? ( GeForce MX 4000) nadaje sie do biura czy grac na niej mozna tez :slight_smile: ?? :lol:


(JNJN) #2

Raczej biuro.


(:: Radziu ::) #3

Biuro :slight_smile: do grania to ona sie nie nadaje :slight_smile:


(wojownik) #4

podobno uzyskuje bardzo wysokie noty w konkurencji lotu przez okno :stuck_out_tongue:

karta uboga -niestety ja mam i na jej szczescie gram w wolfa et ale mam kase na randeona 9800:P


(McDracullo) #5

Jeszcze jakiś czas temu na tekiej karcie grało sie w nowe gierki. Teraz… poszła do lamusa… :stuck_out_tongue: Raczej biuro i internet na tej karcie (mozesz pograć - w Sapera :wink: )


(system) #6

na tej karcie pograsz w gry np fife 06 san andreas vice city i niekture nowe gry ale musisz próbować sam jak sie ne bedzie dało grać to nie grasz proste


(Johny) #7

Do pogrania w starsze gry Half Life 1,Quake 1,2,3,ale nowe się nie uruchomią,szczególnie te,które wymagają shaderów,np. Splinter Cell Pandora Tomorrow,czy Richard Burns Rally z CDA,w Half Life 2 będziesz miał czarną wodę - brak obsługi mapowania środowiskowego,karta jest zgodna z

DirectX 7,nie obsługuje zaawansowanych efektów z Directx 9


(Lee Gothic) #8

Jeżeli ktoś ją ma, to dobra rada: wymieniaj jak najszybciej. Nie wiem, pokiego grzyba ktoś stworzył taką kartę!? A San Andreas to pójdzie na pecetach które mają dużo RAM’u. Gry Rockstar’a z serii GTA zawsze miały niskie wymagania jeśli chodzi o grafikę. Więc że San Andreas chodzi z MX to żadna nowość. Mój kolega ma GeForce’a 2 i jakoś w SA gra (z lagami, ale gra :smiley: )

Zawsze stałam murem za nVidią, ale jeśli chodzi o “emiksa”… totalne dno.