Co sadzisz o GeForce MX 4000

(Chrucik) #1

Hej pytanie takie jak w tytule co sadzisz o tej grafie ?? ( GeForce MX 4000) nadaje sie do biura czy grac na niej mozna tez :slight_smile: ?? :lol:

(JNJN) #2

Raczej biuro.

(:: Radziu ::) #3

Biuro :slight_smile: do grania to ona sie nie nadaje :slight_smile:

(wojownik) #4

podobno uzyskuje bardzo wysokie noty w konkurencji lotu przez okno :stuck_out_tongue:

karta uboga -niestety ja mam i na jej szczescie gram w wolfa et ale mam kase na randeona 9800:P

(McDracullo) #5

Jeszcze jaki艣 czas temu na tekiej karcie gra艂o sie w nowe gierki. Teraz.. posz艂a do lamusa.. :stuck_out_tongue: Raczej biuro i internet na tej karcie (mozesz pogra膰 - w Sapera :wink: )

(system) #6

na tej karcie pograsz w gry np fife 06 san andreas vice city i niekture nowe gry ale musisz pr贸bowa膰 sam jak sie ne bedzie da艂o gra膰 to nie grasz proste

(Johny) #7

Do pogrania w starsze gry Half Life 1,Quake 1,2,3,ale nowe si臋 nie uruchomi膮,szczeg贸lnie te,kt贸re wymagaj膮 shader贸w,np. Splinter Cell Pandora Tomorrow,czy Richard Burns Rally z CDA,w Half Life 2 b臋dziesz mia艂 czarn膮 wod臋 - brak obs艂ugi mapowania 艣rodowiskowego,karta jest zgodna z

DirectX 7,nie obs艂uguje zaawansowanych efekt贸w z Directx 9

(Lee Gothic) #8

Je偶eli kto艣 j膮 ma, to dobra rada: wymieniaj jak najszybciej. Nie wiem, pokiego grzyba kto艣 stworzy艂 tak膮 kart臋!? A San Andreas to p贸jdzie na pecetach kt贸re maj膮 du偶o RAM'u. Gry Rockstar'a z serii GTA zawsze mia艂y niskie wymagania je艣li chodzi o grafik臋. Wi臋c 偶e San Andreas chodzi z MX to 偶adna nowo艣膰. M贸j kolega ma GeForce'a 2 i jako艣 w SA gra (z lagami, ale gra :smiley: )

Zawsze sta艂am murem za nVidi膮, ale je艣li chodzi o "emiksa"... totalne dno.