Co sądzisz o tej myszce?


(Chrucik) #1

Cze chciałbym kupić jakąś mysz do 35zł (z kosztami przesyłki) Wybrałem już pewien model i niewiem czy go zakupić (http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C1040053) ?? A może masz jakieś inne propozyjcje ?? jeśli tak to pisz !!


(M a x) #2

Mysz jak mysz ale na kablu ja proponuje ci jest naprawde świetna i czuła na ruchy co ważne bezprzewodowa i długo długo trzymają akumlatorki - używam ją już 8msc i dośc ostro bo komp chodzi po 6 7 godzin dziennie gram i itp i jeszcze mi sie do zera nigdy nie rozładowała SUPER

Ps co do ceny 90 zł i dużo możliwości programowania klawiszy odnośnie przegladania www


(Dudas bad boy) #3

Tey a ta co ty max podałes laduje sie na tym swoim stojaku? I ile za nią? :stuck_out_tongue:


(Mio4) #4

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C1040035

Mam tę myszkę (gramatową) rok i ani razu nie ogmówiła posłuszeństwa, pozatym jest bardza wygodna. Gdybyś ją kupował to polegam granatową, poniewarz jako jedyna nie jest tak bardzo przezroczysta, dlatego nie świeci, aż tak moco. :spoko:


(Chrucik) #5

M a x mysz którą Ty polecasz kosztuje 90 zł a ja pisałem że jej max cena - 35 zł


(M a x) #6

O rany - przecież nie zmuszam cie do jej zakupienia - tylko ci ja poleciłem jezeli nie masz kasy kup sobie tę którą wymieniłes w linku


(system) #7

Ja polecam ci myszkę. Mam ją już 2 lata i jest wymiatająca :D. Ma kilka klawiszy pomocnych do www. Bardzo gorąco ci ją polecam :d.