Co sądzisz o Telekomunikacji Polskiej S.A.?

Co sądzicie o TP - zapraszam do udziału w ankiecie.

Co ja sądze???Nie chcę tutaj przytaczać słów nie cenzuralnych.Gdyby to ode mnie zależało to bym wysadził te firmę w kosmos :lol:

Pewnie że proszę o nie używanie słów nie cenzuralnych :slight_smile: Złamanie regulaminu nie jest niczym przyjemnym, ewentualnym banem albo warnem :wink:

Od lutego nie korzystam z usług tej firmy, i jak na razie obecna (netia) spisuje się o niebo lepiej.

Po pierwsze taniej niż w TP.

Po drugie nie ma problemów natury technicznej (rozłączanie neta itp.)

“Koszty usług są duże” moja odpowiedź.

Jak dla mnie to sprawa z TP ma sie tak, wiekszość czasu w roku chodzi tak jak powinna, czasem zdarzają się “awarie” i zamula jak nie wiem co. Ale da sie przeżyć jak trwa to dzień góra trzy :wink:

Ale własnie najwiekszy minus jak dla mnie to “Koszty usług są duże”, narazie płace 33zł czy jak to tam było za 512 w opcji na 2 lata i wydaje mi sie że to dużo. No ale jeszcze troche umowa się skończy i żegnamy TP :smiley:

TP SA nie dba o klientów. Mało tego, ja odnoszę wrażenie, że ich nie lubi. Ani obecnych, ani przyszłych. Ja korzystam z Netii i jest SUPER.

Ale niektóre sprawy związane z Netią są związane z TP :):slight_smile:

Fakt :frowning: . I to jest chyba “zaleta” monopolu. Ale w Netii i tak jest taniej. Przy najniższym abonamencie tepsy uruchamiają internet i wszystko hula jak ta lala. I kosztuje to za 1 Mb 49 zł + abonament socjalny w TP.

Ja pomimo wielu zastrzeżeń stwierdzić muszę, że tepsa jest narazie najlepszym dostawcą usług jakie miałem okazję przetestować w tej swojej wsi:P Ale faktem jest, że jeszcze dużo może poprawić:)

Koszty usług są baaaaardzo drogie :!:

Kto to widział żeby w XXI wieku za internet 512kb/s płacic 56 złoty z groszami :?: Śmiech na sali… :x

a można używac brzydkich słów???

nie…

ja napisze tak: co to za ***** ***** ***** ***** **** ;] *- cenzura

no to się dołączam…

Nie dba o klientów obecnych (promocje organizowane dla tych co nie korzystali dotychczas z ich usług)no i ceny dużo za duże

dołączam sie do tych słów jeśli chodzi o promocje i ceny :wink:

ale jeśli chodzi o jakość to jak dla mnie rewelacja :wink: zmuszony byłem 2 razy wzywać techników ze względu na jakieś szumy w telefonie i po godzinie już byli u mnie i walczyli z problemem :wink:

Dokładnie, żadnych promocji !!

A dla świeżych klientów zawsze jakieś promocje, po to żeby naciągnąc ludzi :x

Ja mam neo ale najbardziej się wkurzyłem po tym jak mieche po założeniu 512 za 28 zł dali 1mb za 19! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: