Co sądzisz o "Vista Transformation Pack"?

(george32801) #1

Co sądzicie o tej nakładce na Windowsa Xp? Oddawajcie głosy do ankiety, a w razie czego opisujcie jak u Was to działa. 8)

P.S - czy po instalacji tej nakładki będę mógł mieć "zwykły" wygląd xp na jednym koncia, a na drugim ten z "visty"?

(Dawiddek55) #2

Tak. a co do oceny sądze że jest spoko ale nie zmienia całkowicie XP>Vista.Jeżeli chcesz mieć całkowitą zmianę zrób How TO

(demisen) #3

Oldstyle > all. Wszystko fajnie, ale po kilku dniach robi się nudne.

(Krzychuu) #4

Miałem VTP i nie narzekam, komp wcale nie zwolnił, a wręcz przeciwnie. Bardzo opłaca się zainstalować. :slight_smile:

(pakeroso) #5

Moim zdaniem świeny program! używam ale mam z nim wielkiego babola gdyż po zainstalowaniu (oczywiście w trybie awaryjnym) przestają mi działać niektóre programy np. kalkulator i wyskakuje błąd

"Biblioteka systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała... "

Zna ktoś przyczynę tego błędu? a może rozwiązanie?

(Tomasz Paziewski) #6

pakeroso TU jest chyba pomoc dla ciebie. Co do VTP to świetna nakładka, choć nie pokazują mi się opisy na pasku zadań, szybkiego uruchamiania itd.

(pakeroso) #7

Być może te problemy są ze sobą powiązane bo kiedyś ich nie było ale to nie jest to. Przy problemie z poprawką końcówka blędu to HHCTRL.OCX a u mnie jest SHELL32.dll

przyczyną tego jest jeden ze składników VTP (bodajże VisualTooltip)

(george32801) #8

Jak wynika z ankiety zdania są podzielone.. :wink: Niedługo robie formacik i chyba zainstaluje na "świeżego" Windowsa XP VTP, bo jak widzę z screenshot'ów to faktycznie może być niezłe. Uszczęśliwiło mnie dodatkowo, że można na jednym koncie mieć starą skórę Win XP, a na drugim tę z VTP :smiley:

(Mokreoko) #9

Punkt 4

(Ramirez1) #10

lubie grzebac w systemie od czasu do czasu heh znaczy az cos mi sie znudzi takie sobie na poczatku cieszy ale z czasem nuda

(squeet) #11

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

(george32801) #12

Ok. Nazwe tematu zmieniłem już na konkretną. :wink:

(Kylo Tk) #13

jeszcze instalacja to jak cię mogę, ale z wywaleniem tego dziadostwa z systemu jest już gorzej, ciągle mi zostały po tym programi ikony, i okienko gdy wył kompa

(george32801) #14

No tak.. Ale jak komuś się to podoba to poco to usuwać?? :smiley:

(system) #15

jest niezły, ale są problemy. Mimo, że miałem WindowBlinds i podczas instalacji wwybrałem opcję instalacji skóry dla WB ti i tak nigdzie jej nie było, później WB się zepsuł , nagrywanie dysków też wysiadło pomimo reinstalacji ASPI ale poza tymi "drobnymi" błędami to fajny :smiley:

(iwa nike) #16

nom

mi terz sie podoba ale po czasie sie nudzi

(Fumfi 255) #17

Fajna rzecz :smiley: Mialem to na XP i super wygladalo. Wszyscy myśleli że to jest Vista

(george32801) #18

To prawda.. :wink: Można kogoś w konia było zrobić! :smiley:

(Kubakuderski) #19

VTP po zainstalowaniu rozwaliła mi system. U kumpla ładnie wyglądała, ale muliła kompa. Sądząc po moich doświadczeniach z tym, to nie polecam....

(Szarex2 0) #20

Nie wiem dlaczego ale po zainstalowaniu VTP i restarcie zaczęły mi się pokazywać jakieś błędy. nstalowałem na świeżym systemie, więc myślałem że nie będzie probemów.

Ogólnie nigdy nie miałem szczęścia do upiększaczy systemowych.