Co sądzisz o "Vista Transformation Pack"?

Co sądzicie o tej nakładce na Windowsa Xp? Oddawajcie głosy do ankiety, a w razie czego opisujcie jak u Was to działa. 8)

P.S - czy po instalacji tej nakładki będę mógł mieć “zwykły” wygląd xp na jednym koncia, a na drugim ten z “visty”?

Tak. a co do oceny sądze że jest spoko ale nie zmienia całkowicie XP>Vista.Jeżeli chcesz mieć całkowitą zmianę zrób How TO

Oldstyle > all. Wszystko fajnie, ale po kilku dniach robi się nudne.

Miałem VTP i nie narzekam, komp wcale nie zwolnił, a wręcz przeciwnie. Bardzo opłaca się zainstalować. :slight_smile:

Moim zdaniem świeny program! używam ale mam z nim wielkiego babola gdyż po zainstalowaniu (oczywiście w trybie awaryjnym) przestają mi działać niektóre programy np. kalkulator i wyskakuje błąd

"Biblioteka systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała… "

Zna ktoś przyczynę tego błędu? a może rozwiązanie?

pakeroso TU jest chyba pomoc dla ciebie. Co do VTP to świetna nakładka, choć nie pokazują mi się opisy na pasku zadań, szybkiego uruchamiania itd.

Być może te problemy są ze sobą powiązane bo kiedyś ich nie było ale to nie jest to. Przy problemie z poprawką końcówka blędu to HHCTRL.OCX a u mnie jest SHELL32.dll

przyczyną tego jest jeden ze składników VTP (bodajże VisualTooltip)

Jak wynika z ankiety zdania są podzielone… :wink: Niedługo robie formacik i chyba zainstaluje na “świeżego” Windowsa XP VTP, bo jak widzę z screenshot’ów to faktycznie może być niezłe. Uszczęśliwiło mnie dodatkowo, że można na jednym koncie mieć starą skórę Win XP, a na drugim tę z VTP :smiley:

Punkt 4

lubie grzebac w systemie od czasu do czasu heh znaczy az cos mi sie znudzi takie sobie na poczatku cieszy ale z czasem nuda

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Ok. Nazwe tematu zmieniłem już na konkretną. :wink:

jeszcze instalacja to jak cię mogę, ale z wywaleniem tego dziadostwa z systemu jest już gorzej, ciągle mi zostały po tym programi ikony, i okienko gdy wył kompa

No tak… Ale jak komuś się to podoba to poco to usuwać?? :smiley:

jest niezły, ale są problemy. Mimo, że miałem WindowBlinds i podczas instalacji wwybrałem opcję instalacji skóry dla WB ti i tak nigdzie jej nie było, później WB się zepsuł , nagrywanie dysków też wysiadło pomimo reinstalacji ASPI ale poza tymi “drobnymi” błędami to fajny :smiley:

nom

mi terz sie podoba ale po czasie sie nudzi

Fajna rzecz :smiley: Mialem to na XP i super wygladalo. Wszyscy myśleli że to jest Vista

To prawda… :wink: Można kogoś w konia było zrobić! :smiley:

VTP po zainstalowaniu rozwaliła mi system. U kumpla ładnie wyglądała, ale muliła kompa. Sądząc po moich doświadczeniach z tym, to nie polecam…

Nie wiem dlaczego ale po zainstalowaniu VTP i restarcie zaczęły mi się pokazywać jakieś błędy. nstalowałem na świeżym systemie, więc myślałem że nie będzie probemów.

Ogólnie nigdy nie miałem szczęścia do upiększaczy systemowych.