Co sie dzieje z allegro

(Maciek132) #1

Co się dzieje na allegro nie moge wejść na strone.A mam ważną aukcje

(Krzysieek88) #2

U mnie działa normalnie.

(bartus2003) #3

(Pbk24) #4

Pewnie znowu serwery Allegro odpłynęły. Ostatnio co im się zdarza, ale za często jak dla mnie.

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 20:32

Pewnie znowu serwery Allegro odpłynęły. Ostatnio to im się zdarza, ale za często jak dla mnie.

(strażak) #5

Działa...

(Misiek1987) #6

U mnie nie działa połączenie jest zrywane... dziwne...

(Lksstudzionka) #7

Nie działa, z GG tez problemy. W ogóle net muli niemiłosiernie... :roll:

(SeBoLaS) #8

mi nie działa na chwilę obecną,i to szczerze mówiąc zaczyna mnie już wkurzać bo to ostatnio zdarza się bardzo często

(Jurek S) #9

no i znowu, mam już tego dość

i powoli zaczynam myśleć o ebay'u...

(Edgarmks) #10

Mi również

Mnie również bardzo to denerwuje

(system) #11

wszyscy narzekają, ale na ebay czy świstaka nikt nie przejdzie :stuck_out_tongue:

(irene_) #12

To oficjalna wiadomość z allegro:

"Informujemy, że w poniedziałek, 29 października, w godzinach 19:45-22:48 występowały problemy z dostępem do serwisu".

Wiem, że allegro działa teraz na nowej platformie systemowej Oracle. Stąd pewnie ostatnio mają problemy techniczne (migracja systemu).

Jeśli problem jest z ich winy to na pewno przedłużą kończące się w tym czasie aukcje o kolejne 24h.

(Yasteroo) #13

Mi allegro jakos strona działa tylko wyszukiwanie coś leży ; s Jak chce coś wyszukać to mi pisze, że ładuje i tak ciagle nie iwem co się dzieje..

(irene_) #14

To właśnie wspomniane problemy techniczne. Nieraz nie można się zalogować, innym razem nie działa wyszukiwarka bądź automatyczne powiadomienia.

Na stronie głównej co jakiś czas pojawia się informacja, że "pracują nad tym" i że jest to związane migracją baz danych na nową platformę - Oracle.

(Ziomixiu) #15

U mnie działa a jak nie działa to wina serwów:)

(Pawbrotm) #16

Mi wczytuje się szybciutko.

Wyszukuje bez mrugnięcia okiem :mrgreen: