Co sie dzieje z allegro

Co się dzieje na allegro nie moge wejść na strone.A mam ważną aukcje

U mnie działa normalnie.

Pewnie znowu serwery Allegro odpłynęły. Ostatnio co im się zdarza, ale za często jak dla mnie.

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 20:32

Pewnie znowu serwery Allegro odpłynęły. Ostatnio to im się zdarza, ale za często jak dla mnie.

Działa…

U mnie nie działa połączenie jest zrywane… dziwne…

Nie działa, z GG tez problemy. W ogóle net muli niemiłosiernie… :roll:

mi nie działa na chwilę obecną,i to szczerze mówiąc zaczyna mnie już wkurzać bo to ostatnio zdarza się bardzo często

no i znowu, mam już tego dość

i powoli zaczynam myśleć o ebay’u…

Mi również

Mnie również bardzo to denerwuje

wszyscy narzekają, ale na ebay czy świstaka nikt nie przejdzie :stuck_out_tongue:

To oficjalna wiadomość z allegro:

“Informujemy, że w poniedziałek, 29 października, w godzinach 19:45-22:48 występowały problemy z dostępem do serwisu”.

Wiem, że allegro działa teraz na nowej platformie systemowej Oracle. Stąd pewnie ostatnio mają problemy techniczne (migracja systemu).

Jeśli problem jest z ich winy to na pewno przedłużą kończące się w tym czasie aukcje o kolejne 24h.

Mi allegro jakos strona działa tylko wyszukiwanie coś leży ; s Jak chce coś wyszukać to mi pisze, że ładuje i tak ciagle nie iwem co się dzieje…

To właśnie wspomniane problemy techniczne. Nieraz nie można się zalogować, innym razem nie działa wyszukiwarka bądź automatyczne powiadomienia.

Na stronie głównej co jakiś czas pojawia się informacja, że “pracują nad tym” i że jest to związane migracją baz danych na nową platformę - Oracle.

U mnie działa a jak nie działa to wina serwów:)

Mi wczytuje się szybciutko.

Wyszukuje bez mrugnięcia okiem :mrgreen: