Co się dzieje z Gadu-Gadu?

A co ci po działającym GG jak innym też nie będzie działał ??

Tak przynajmniej masz możliwość łączenia się z tymi innymi co nie posiadają GG tylko inny komunikator.

Osobiście to nie podoba mi się ten AQQ dlatego nie korzystam z niego

Bardzo wyczerpująca odpowiedź powyżej. Nie ma to jak gruntowne uzasadnienie.

Może mu się nie podobać np. ułożenie ikonek, ma do tego prawo i ma też wybór i nie musi tego uzasadniać.

Tutaj nie ma się co zastanawiać, użytkowników sieci “GG” jest ponad 6mil (tak piszę na stronie, załóżmy że tak jest na prawdę) z tego co można się domyśleć to ponad 4mil ludzi którym nie zależy na wymienionych rzeczach (średni kowalski), chcą po prostu się komunikować, wiec wybierają komunikator najbardziej popularny wśród znajomych. A czemu się nie przesiadają? bo kowalski nie słyszał o alternatywie.

Mnie ostatnio jak puściły nerwy to napisałem innym że mają pisać przez jabbera

bo ile można narzekać na pady GG :expressionless:

Ludzie używają tylko GG i jesteśmy sami sobie winni, ilu z nas posiada tylko GG?

Wszyscy maja GG, to dziadostwo pada codziennie ale żaden nie zrezygnuje!

Co gorsze nawet nie przyjdzie mu do głowy sprawdzić coś innego…

Jedyna rada to jest całkowite odcięcie się od sieci GG, ze mną tak kolega postąpił

co mnie zmobilizowało do zainstalowania klienta sieci jabber.

Samo narzekanie nic nie da, trzeba zrobić ten pierwszy krok i dowiedzieć się co nieco

o protokole jabber.

W przeszłości używałem GG, Tlena, Skype oraz ICQ ale to wszystko są zamknięte protokoły.

Jabber jest inny, jedna osoba może używać Spika (komunikator wp) a inna osoba AQQ i bez

problemu porozmawiają.