Co się dzieje z Neo ? Przejście do Netii

Witam. Zamówiłem dostęp do neta poprzez Netie na szybkość 1 Mb/s. Oczywiście kurier przyniósł papiery w tym rezygnację z dotychczasowej usługi Neostrada 512. Czekam na przełączenie usługi do Netii. Dzisiaj o godz 17.00 Neo przestała działać. Myślałem że już odcięli i trwa przenoszenie do Netii. Teraz Neo zaczęło działać z prędkością 1,3 Mb/s :shock: :x . Wiem że Netia ma mnie poinformować kiedy już bede mógł z ich usług korzystać, ale czemu Neo przyspieszyła ?? Ma ktoś podobny przypadek ?? Czemu tak jest ??

Pozdrawiam.

Może to netia juz działa… :wink:

Ps. Ttaj masz podobny temat: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=135535

Może działa, ale na stronie Netii jest napisane że mam czekać na telefon od nich zanim podłącze się do internetu przez ich usługę. Poczekam kilka dni na telefon jeśli się nie doczekam do do nich zadzwonię, a narazie korzystam z szybszego Neo :lol: .

wątpie żeby to była neostrada…

Sprawdź to na jakieś stronie która pokaże ci aktualnego dostawce :wink:

Właśnie ściągałem plik i szybkość pobierania była taka jak w Neo 512 czyłi około 65 KB/s. A na pasku jest napisane że internet jest 2 razy szybszy czyli 1 Mb/s czyli powinno się ściągać z prędkością około 120 KB/s. Dziwne… No cóż czekam na telefon z Netii.

Spoko, to TP coś robi, ja mam neo512 i od jakiegoś miesiąca pisze mi 1,3Mbps i 320Kbps upload, jednak naprawdę mam 512/128

to samo z tym że ja do multimu uciekłem

od około 5-6 nie miałem neta do około 13.30

miałem neo 256 a teraz pokazuje jakbym miał 512

z multimo zamawiałem 1mega umowe odesłałem. jeszcze kurier z modemem nie przyszedł

Moj kumpel miał coś takiego bardzo podobnego, otóż miał neta 128kb\s w neo, i złożył rezygnację i spoko, ale miało mu działać jeszczo do marca, więc sobie siedział jeszcze na tym neo, aż pewnego dnia wbija na kompa podłącza sie i pisze że połączenie 1.3 jest teraz podłączone czy jak to tam pisze, ale predkość downloadu miał taką samą(ok 16kb\s) i następnego dnia mu zabrali, okazało się ze na ostatni dzień dali taką promocję, nie wiem co to miało na celu, oczywiście tak powiedzieli przez tel. goscie z tp

Mi ostatnio przysłali pisemko , że przepraszają za problemy bo to z ich winy , i obniżyli mi abonament o 50 % na 3 miechy.

ja miałem neo 128 Kb/s, a teraz pokazuje 1,3Mb/s, też uciekłem do multimo i czekam na zestaw instalacyjny.