Co sie dzieje z usunietymi plikami?

Ja chciałbym sie was spytac co sie dzieje z plikami ktore zostają usuniete z kosza?gdzie prosze o odpowiedzi

zaciekawiło mnie i postanowilem to sprawdzic co sie dzieje z takimi plikami bo wiem ze idzie je odzyskac prosze o mase ODP czekam pa NARTY

Jeżeli przenosisz plik do kosza zmienia on tylko swoje położenie- przechodzi do folderu Recycled w głównym katalogu dysku. Jeżeli plik kasujesz z kosza system kasuje informację o położeniu pliku na dysku. Aby taki plik odzyskać, poczytaj ten temat. :slight_smile:

System operacyjny nie usuwa fizycznie plików z systemu plików, a jedynie informację o ich lokalizacji. Nigdzie je nie przenosi.

:?

Jeżeli całkowicie plik zostaje skasowany- tak jak mówi pinio150 nie jest przenoszony nigdzie. Lecz gdy kasujemy plik w taki sposób że pozostaje on w koszu zmienia on tylko swoje położenie- przechodzi do folderu Recycled w głównym katalogu dysku.

Bo kosz to takie zabezpieczenie,jeśli się pomylisz przy kasowaniu,plik z kosza łatwo jest odzyskac,jeśli usuniesz plik z kosza,nie jest już tak prosto