Co sie moglo stac ?!

Witam.Otoz cos dziwnego sie stalo…od 12 do 17 siedzialem sobie przy kompie nic takiego nie robilem tylko zainstalowalem lineaga2…poznie o 17 poszedlem na miasto oczywiscie kompa wylaczylem wracam wlaczam kompa a tu patrze caly bialy obraz windows sie wgrywa muzyczka jak sie sie wgrywa windows i pozniej nic nie moge zrobic…a mowie pewnie cos sie ryplo wl. jeszcze raz i dalej to samo…wl. tryb awaryjny mysle sobie pewnie jakies bledy uzylem tune up 2006 i registry mechanic…wl normalnie windowsa a dalej to samo…mysle sobie karta pewnie poszla chodziasz mnie to troche dziwilo bo pewnie jakby karta poszla to by blue screny wyskakiwaly ale nic takiego sie nie dzialo…pozniej sobie mysle hehe :stuck_out_tongue: ze sterami pewnie cos sie porobilo przeinstalowalem wl windowsa dziala jeahhhh :smiley: .Co moglo byc przyczyna ze jak wl. windowsa to obraz byl bialy caly??? Wszystko oczywiscie jest teraz w normie.Ale wytlumaczcie mi co moglo byc przyczyna tego??

Pewnie ta gra spowodowała jakies błędy i konflikty sterowników. Napewno były jakies konflikty graficzne.

Gra troszkę namieszała - podaj jeszcze jaką masz grafę i stery do niej.

Mam radka 9600xt od Sapphira 256mb stery Omegi 2.6.25

A spróbuj czy na Catalystach też tak będzie :?