Co się stało z archiwum gadu-gadu?

hello ostatnio zmieniłam wersje gg na najnowszą i nie otwiera mi się archiwum. mam włączoną opcje archiwizowania ale wogóle nie pojawia się to okno. próbowałam już wrócić do starszej wersji gg ale problem pozostał :? może ktoś wie co na to poradzić??

Pewnie usuwałaś starą wersję a potem instalowałaś nową …

ja tez tak mialem ale wizalem sciagnelem power gg i archiwium mam w wersji html :smiley: :smiley:

no tak się składa że nie. no i co teraz?:slight_smile:

Przestań krzyczeć. :wink:

Zmień spowrotem na poprzednią wersję jak zrobiona została nakładka to wynika na błąd gg. :smiley:

:roll: :roll:

silvver twoja rada nie rozwiązuje dostępu do archiwum, a o to chodzi. Więc takie rady pozostaw dla siebie. 8)

Zmień spowrotem na poprzednią wersję

>>…NIE DZIAŁA :expressionless:

No a w C:\Documents and Settings\twoja nazwa\Gadu-Gadu\nazwa konta

jest plik archives.dat ??

żeby otworzyć archiwum należy:

Kliknac na kogos w liscie kontaktow np. Zosia prawym przyciskiem a nastepnie Archiwum -> w pasku kliknij prawym przyciskiem na archiwum i wybierz opcję maksymalizuj

a i owszem jest

no ale okno archiwum nie wyskakuje i nie mam w związku z tym dostępu do żadnych opcji typu maksymalizuj

lol, czasem archiwum w niektórych gg sie otwierają, tak jak u mojego kumpla, przyznam że nie wiem jak to odwrócić ale coś z plikiem swojego konta sobie zrobiłaś, nie lepiej przejsc na inne konto a swoją liste zimportowac jak ci sie pokazuje taki błąd to oznaka że kolejne mogą sie pojawiać :roll:

no to chyba jedyna opcja ale wolałabym zostać przy starym numerze… heh… :frowning:

**Madzia** - ale czy historia jest ważna w gg aż tak bardzo ? rozumiem że jeśli masz tam jakieś sprawy np. dane czegoś , hasła do innych programów lub jakieś inne rzeczy to w takim razie coś trzeba z tym zrobić by ponownie się pojawiało archiwum no ale ja tam historii nie używam do takich celów bo po 1 : jest dla mnie bezuzyteczna po 2: jak masz tam ważne rzeczy jakie zakładam w mojej tezie :roll: to nie powinnaś takich rzeczy robić ponieważ twórcy gg nie zadbali o standard bezpieczeństwa ich programu i nadal pakiety gg nie są kodowane lecz wersja gg 6.1 build 156 zakłada większe bezpieczeństwo wiec należy bardzo uważać z takimi najważniejszymi rzeczami, najlepiej zapisac na kartce bo bezpieczny komputer to wyłączony kompuer :wink: pozdrowienia 8)

Post OT

I dlatego był OT


Czy swoim postem pomogłeś rozwiązać problem tu i teraz :o


----:> Madzia**

Proszę używać małych liter w swoich postach

no nie mam tam żadnych tajnych kodów :slight_smile: ale skoro program miał taka funkcję archiwum a teraz nagle zniknęła to ciekawi mnie dlaczego… no ale niestety przepadło gdzieś co mnie irytuje :?

jest zaznaczone moze tylko do odczytu trzeba na archiwialny:D