Co sie stało z GG?

witam wszystkich

moze ktos będzie mi mógł pomóc.mam gg 7.1 od kilku dni rozmawiam sobie ze znajomymi (wszytko jest ok) a po jakims czasie pisze a oni juz tego nie dostaja.to samo w druga strone.tylko w tym samym czasie oni rozmawiaja z innymi i u nich wszystko jest ok.ja widze status wszystkich oni widza moj.nie wiem o co chodzi.dlaczego to nie dziala.instalowalem juz kilka razy na nowo i nic.instalowalem takze AQQ i tez gg mi nie dziala.

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Wysyłałeś jakieś fotki przez okno GG ??

wysyłałem fotki ale jest tak samo ja z tekstem ja wysyłam a nikt i nie ma w oknie rozmowy

Przez to że wysyłałeś fotki -prawdopodobnie zostało to uznane za spam. To są filtry GG które blokują wysyłanie spamu przez program. W takim przypadku GG na kilka- kilkanaście godzin zostaje zablokowane. Już nie pamietam dokładnie ile to było, ale jakos tak że jak w ciągu minuty przesłałeś przez okno GG bodajże 500 KB to numer zostaje na pewien czas zablokowany

dzięki za pomoc.od dawna tak jest bo wcześniej wysyłalem i było ok?ale masz racje dzisiaj sporo fotek przesłałem zanim przestało działać.i mowisz że po kilku godzinach będzie działało?

Źródło: http://www.gadawski.pl/gg/

p.s. może czas zmienić komunikator i protokół :wink:

Załóż nowe konto GG, takie na chwilę, i sprawdź czy będą dochodzić wiadomości

wielkie Dzieki Mikhey na innym numerze dziala co znaczy ze tamten poprostu mam zablokowany.ciekawe kiedy mi to odblokuja??

jeszcze raz wielkie dzięki

Wszelkie OTy nie związane bezpośrednio z tematem -> KOSZ

To nie chat ! :evil:

Cycat Kaczora

Czy taki system antyspamowy jest sprawiedliwy?

niestety nie jest ! osoby spamujace/reklamujace najczesciej urzywaja wlasnego oprogramowania do takie typu spamu wiec nie jest duzym problemem dla nich zaprogramowac aplikacje ktora bedzie korzystala z wielu numerow gadu-gadu na raz ! Gadu-Gadu tylko na tym traci ! kazdy jest zbulwersowany nowymi zasadami i wiele osob poprostu odchodzi :slight_smile:

Jesli chodzi o przepadanie kont to niemozliwe ! wystarczy mail do gadu-gadu i musze odblokowac konto ! jesli maja nas za spamera mogą poprostu sprawdzić logi na serverze !