Co się stało z resztą dysku?!

(Zielo1986) #1

miałem przec chwilą jeszcze 2 dyski- jeden 60 GB drugi 80 GB, sformatowałem slave'a czyli 60GB za pomocą partition magic, wyskoczył jakiś błąd podczas formatowania i z 60 GB zrobiło się 31 GB :confused: i pokazuje,że taka jest cała pojemność dysku:| co się stało ? ;(

(Frog) #2

Pytanie:

Odpowiedź

Próbowałeś formatować jeszcze raz?

Albo z poziomu Windowsa, albo za pomocą instalatora Windows

(Zielo1986) #3

próbowałem formatować jeszcze raz, i pokazuje,że całkowity rozmiar dysku wynosi 31 GB :confused:

(JNJN) #4

Zawsze piszę przed zabawą PM zrobić kopie danych.

Teraz odzysk danych.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... topic=4993

Później zdjęcie wszystkich partycji,założenie i sformatowanie.

(Frog) #5

A co pokazuje PM?

Jaki? Napisz treść komunikatu.

(Zielo1986) #6

nie chodzi mi o odzyskanie danych bo tam nic nie było, ale co się stało z resztą dysku? :frowning: spróbuje sformatować z poziomu Windowsa

Złączono Posta : 23.06.2006 (Pią) 10:25

przy 94% formatowania wyskoczył jakis ERROR poprzedzony znakiem # i paroma cyframi :frowning:

(JNJN) #7

A jak pokazuje bios wielkość dysku.

Zdejmij wszystkie partycje z dysku i załóż i sformatuj - użyj narzędzi z XP.

(Zielo1986) #8

BIOS pokazuje,że ma dokładnie 33822 MB :? :frowning: zamiast 60 GB

(JNJN) #9

A dysków czasem nie przekładałeś i zworkami się nie bawiłeś - może założyłeś na dysku zworkę ograniczającą na 32 GB - sprawdź.

Lub jakimś cudem PM przeprogramował bios dysku - jeśli są narzędzia producenta dysku,może można to zmienić.

(Zielo1986) #10

JNJN wiesz co :lol: mam ochotę postawić Ci piwo(bezalkoholowe- oczywiście :P) Samsung ma odwrotnie ustawione zaworki niż Saygate :shock: dzięki wielkie raz jeszcze :slight_smile: