Co to jest FilesFrog UpdateChecker?

(Chateau de Jabol) #1

Zainstalowałem McAfee SiteAdvisor, wraz z nim zainstalował mi sie toolbar w którego skład wchodziły komponenty

• ib updater service

• ib updater

Po przeszukaniu info o nich doczytałem się w pewnym temacie z logami otl'a ze mozna w/w usunąć bo są zbędne i nawet chyba coś spyware.

Natomiast nie wiem co zrobić z FilesFrogiem bo nie ma info o nim ;i

(Conclusion) #2

Usuń śmiało, ponieważ to jest soft który sprawdza update programów w systemie. Taki dodatkowy program do sprawdzania aktualności programów w twym systemie.

http://www.filesfrog.com/

Tak własnie zarabiają tacy jak mister McAfee - do swych softów za kasiorę doczepiają takie oto wynalazki #-o a Ty masz ból głowy.

(Chateau de Jabol) #3

Ok, usunąłem, przeczyściłem rejestr i wszystko gra. Tylko jeszcze mam jedno do cb pytanie : Czy Po usunięciu w/w komponentów SiteAdvisor nie zacznie się sypać? Oraz skąd mieć pewność że avira go polubi? W końcu jest z innej firmy

(Conclusion) #4

Site advisor sie nie posypie ponieważ to nie są części programu Site adviser. :smiley:

najlepiej podczas instalacji takich programów wybierać instalacje - manualna lub custom instalation- zależnie w jakim języku. Wtedy masz możliwość odhaczenia zbędnych dodatków i zainstalowania czystego softu.

Aviry nie znam ,nie używam wiec nie wiem czy będą się gryźć.

(Chateau de Jabol) #5

Ok, a jakie bylyby +/- oznaki że się nie lubią :wink: jak coś

(Conclusion) #6

Jeden drugiego mógłby na przykład wykryć jako szkodnika-malware-

lub nie działać prawidłowo, pokazywać błędy , zacinać się podczas startu i mulic.

(Chateau de Jabol) #7

Ok, dzięki wielkie. Wszystko już wiem :slight_smile: