Co to jest HOT SWAP softwareowy?

(Elmotron) #1

Mam pytanie co to jest "hot swap software'owy" ???

Zkupiłem kieszeń na dysk TRACER TRH-10 KPF z tą opcją i nie wiem na czym to polega i jak to działa.

Co to jest hot swap to wiem tylko nie wiem co oznacza "software'owy".

Czy jest do tego jakies oprogramowanie?

Jak ktoś ma o tym jakieś pojęcie to piszczcie co wiecie, jak i z czym to się je! !!

Dzięki za INFO!

(fiesta) #2

Czy do kieszeni nie było dołączone oprogramownie które to umożliwia ??

(Elmotron) #3

Niestety nie, ponieważ to używka kupiona an Allegro. Z przesyłką nie dostałem żadnego oprogramowania. A były właściciel wogule ma o komputerach blade pojęcie.

Interesuje mnie tylko co oznacza "software'owy", jak z tego korzystać i ewentualnie jaki program jest potrzebny.

(Asterisk) #4

Specjalny program, który umożliwia programowe

wyłączenie jakiegoś dysku podczas pracy kompa.

(fiesta) #5

W odróżnieniu od Hot Swapów hardwarowych (sprzętowych) które są stosowane przy sewerach i macierzach dyskowych które wymagają nieprzerwanej pracy. Takie rozwiązania są niestey drogie.

(Elmotron) #6

Troche sie nierozumiemy, ale to nic, zaraz wyjasnie o co mi chodzi.

Jak wcześniej napisałem zakupiłem kieszeń TRACER TRH-10 KPF , w specyfikacji jest napisane....

UDMA 66/100/133

metalowa szuflada

system tłumienia wibracji PAVIS

hot swap software'owy

wentylator

zderzaki tłumiące uderzenie szuflady o twardą powierzchnię

zgodna z grupą A

Co to jest hot swap to wiem.

Chodziło mi o to iż żadnego softu do tej kieszeni nie mam i chciałem się dowiedzieć jak to działa.

Czy ogsługuje się to z poziomu systemu, czy jest potrzebny specjalny program, jeśli tak to jaki...?

(JNJN) #7

Piszą Ci że potrzebny program a Ty swoje.

Strona producenta lub gogle i szukaj softu.

wrzuć i czytaj:

kieszeń TRACER TRH-10 KPF oprogramowanie

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

Jeśli to dysk dodatkowy to soft powoduje odłączenie i przyłączenie dysku do kompa w czasie pracy,coś w rodzaju urządzeń USB.

W wypadku wyjęcia kieszeni z dyskiem systemowym w czasie pracy kompa,system albo się wyłącza prawidłowo,albo przechodzi w stan uśpienia,hibernacji.

Reszte doczytaj w necie.