Co to jest za plik

Mam tylko małe pytanko co to jest za plik ntoskrnl.exe mam widowsa Xp i ten plik znajduje się w C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe ciągle się łączy z netem jak wiecie to dajcie znać.

wyślij kopie tu:

http://www.kaspersky.pl/services.html?s=online_vir_chk

ten plik nie powinien tak się zachowywać

zobacz co ci skaner powie

Process File: ntoskrnl or ntoskrnl.exe

Process Name: Microsoft Boot Up Kernel


Description:

ntoskrnl.exe is a critical process in the boot-up cycle of your computer although should never appear in WinTasks whilst under normal circumstances


[b]Note: ntoskrnl.exe can be altered by the w32.bolzano and variants. If this process appears in WinTasks, please update your virus definations immediatly.[/b]

Tak więc przeskanuj kompa antywirem bo z tego co tu pisze ten plik nie powinien miec potrzeby łączenia się z netem. Przynajmniej zbyt czesto…

Bardz bym chcial ale pisye mi Pliku nie przekopiowano. Spróbuj ponownie Rozpocznij nowy test a teraz mam poprzestawiana klawiature i niemam polskich znakow tzn tam gdzie mam z mam y i na odwrot. jak sie to przestawia w winie Xp

Złączono Posta : 06.07.2005 (Sro) 15:14

ok już poszło zrestartowałem kompa a na pasku zadań tam gdzie jet klawiatura sam przestawiał na [Polski (214)] nie wiem dlaczego

ten plik skopiuj najpierw na pulpit a dopiero potem wysyłaj do kaspera

Ten plik jest ok znajduje sie w odpowiednim katalogu, opisz dokładniej co sie dzieje wklej skreena z komunikatu który pokazuje iż ten plik łoczy sie z netem.

Na wszelki wypadek zrób skan:

:arrow: Panda

:arrow: Kaspersky

:arrow: mks_vir

:arrow: Trend

:arrow: Dr.Web

Dodatkowy skan programami:

:arrow: PestPatrol

:arrow: Spybot Search & Destroy 1.4

:arrow: Ad-aware SE Personal

:arrow: CWShredder

Na koniec wklej loga :arrow: HijackThis 1.99.1

Odpalasz program i klikasz Do a system scan and save a logfile następnie automatycznie wyskoczy dokument tekstowy którego całą zawartośći wklejasz na forum.