Co to mogą być za klucze?

RATUNKU! Użyłam opcji napraw i teraz zniknęły mi wszystkie paski skrótów z paska zadań, także ten dodany przez program Free Launch Bar, a mnóstwo czasu poświęciłam na jego konfigurację. Zepsuło mi zegar systemowy i Bóg wie co jeszcze. Czy zwykłe przywracanie systemu pomoże? Bardzo mnie to zestresowało, bo nie spodziewałam się takich szkód :’( To był naprawdę głupi pomysł, aby tego używać. Jak mam to teraz odkręcić?
A i jeszcze Comodo się nie uruchomiło, a po uruchomieniu były jakieś błędy, których nie mogło automatycznie naprawić i zdechło. No żeby nawet Comodo ten FRST zepsuł, to już przesada :frowning:
I pojawiły się wszystkie zbędne opcje w panelu sterowania, które wcześniej sobie pousuwałam i pisałam tutaj o tym. Dlaczego ten skrypt mi tak napsuł? Przecież wyraźnie pisałam, że mam mocno spersonalizowany system i nie chcę, żeby mi to coś napsuło. Myślałam, że te uwagi zostały uwzględnione i mogę bezpiecznie wykonać tę naprawę :frowning:
Załączam plik fixlist.txt, z którego przed naprawą usunęłam niektóre pozycje i jeszcze jakiś fixlog.txt, który się pojawił po tej “naprawie”

Wszystko skopiowało się do katalogu FRST.
Zrób przywracanie systemu do wcześniejszego punktu.
Celowo utworzenie punktu przywracania było w skrypcie.
Ale niestety to też usunęłaś :scream:

Utworzyłam sobie sama punkt przywracania przed naprawą. Czyli jak przywrócę do tego punktu, to wszystko się naprawi?
Nie wiem jakim cudem usunęłam punkt przywracania ze skryptu. Usuwałam tylko te zasady grupy co miały 0 na końcu i to co omawialiśmy wcześniej, czyli coś tam z File Searchy i ten skrót do programu od m-booków
A i jeszcze przed tą naprawą program się aktualizował i mam teraz w folderze FSRT podfolder FRST-OlderVersion i po tej naprawie znów się aktualizował

Do przywrócenia tego co zmienił FRST jest odpowiednia komenda.
Jeśli chcesz, zastosujemy nowy plik z jedną linią do przywracania.

“Stary” FRST ląduje właśnie w tym katalogu.
To co zostało usunięte przez Fix jest w katalogu C:\FRST
Tego katalogu nie ruszaj.

Mam takie punkty przywracania: https://i.imgur.com/SHZeM77.png - to którego użyć? Czy lepiej tą komendą?

Wrzuciłam ten plik fixlist.txt do folderu FRST, uruchomiłam program, kliknęłam Napraw, ale chyba coś poszło nie tak, bo “naprawa” trwała max dwie sekundy, po czym wyświetlił się komunikat, że naprawa ukończona i nic się więcej nie działo. W końcu zamknęłam program i sama zrestartowałam system, ale nic się nie zmieniło :frowning:

To chyba pozostaje przywracanie systemu? Tylko nie wiem czy użyć punktu stworzonego ręcznie tuż przed naprawą czy tego, który utworzył FRST

@Edycja:
Problem rozwiązany na pw dzięki iJuliusz :slight_smile: