Co to WebRebates?

Jedyne z czym mi sie kojarzy to Adware WebRebates przy niemal kazdym skanowaniu.Pamietam ze kiedys mialem taki katalog.Dalem wiec Start>wyszukaj>w ukrytych i znalazlo mi cos takiego

WebRebatesTopRebates C:Document and Settings/All User/Dane Aplikacji/Spybot Search & Destroy/Recovery (jest to folder ZIP)

Czy jest to mi potrzebne? Jesli nie to jak to moge usunac?

Wklei log z hijack this Webrebates to szpieg.

Wydaje mi sie ze chyba cos innego,bo po skanowaniu usuwalem plik o nazwie Adware.WebRebates.A to mi wyglada jakby byly pobierane jakies dane do Spybota(moze aktualizacje) Data i czas by to potwierdzaly.

Przeskanuj jeszcze antyszpiegiem PestPatrol

http://download.zonelabs.com/bin/free/pe stpatrol/SetupPestPatrolHome.exe

PestPatrolINFO: (konfig. opis)

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry72774

daj loga

Pikolo ten plik znalazlem wlasnie po skanowniu PestPatrolem i Nortonem.

Plik powstal 6.11 a log z hijack this wklejalem 10.11 i nic w nim nie bylo.

kiedys miałes czy teraz masz?

jakie narzedzie ci to znajduje?

usun ten folder w awaryjnym!

NIE

Nie moge tego usunac,bo nie moge tego znalezc.Jak dochodze do "All User"to mam tylko:dok.udostep.pulpit,menu start,ulubione,plik dat NTUSER. i to wszystko.Wiec gdzie mam szukac??

jesli usunałes w pestpatrolu to jest ok

czy pest nadal to znajduje?

Zaczne jeszcze raz.

zrobilem skan kompa PestPatrolem-nic nie znalazl,nastepnie Nortonem-znalazl AdwareWebRebates i usunal.Przypomnialem sobie ze mialem kiedys w kompie taki katalog o nazwie WebRebates i chcialem go znalezc i przejzec co w nim mam ale nigdzie go nie bylo.Wiec dalem START>WYSZUKAJ>PLIKI I FOLDERY>wpisalem nazwe,ktora chce znalezc i zaznaczylem w OPCJE ZAAWANSOWANE>WYSZUKAJ W FOLDERACH I PODFOLDERACH UKRYTYCH i znalazlo mi plik o ktorym napisalem na poczatku.Nie moge go znalezc bo jak dojde do katalogo "All User"i powinien tam byc to go nie ma (bo jest ukryty)

Jak moge go znalezc? i gdzie? Czy jest mi potrzebny?

Wejdz w mój komputer w zakładke Widok nastepnie Opcje folderów znów w zakładke Widok i odznacz pokazuj wszystkie pliki wtedy bedzie ci pokazywac pliki ukryte znajdz to co szukasz i usun jak nie normalnie to w awaryjnym

No i poszlo, a jak!

Dzieki serdeczne