Co to za dźwięk?

W Ubuntu 9.0.4 co jakiś czas pojawia mi się dźwięk podobny do dźwięku pobrania pliku / wyskoczenia zablokowanego okienka w przeglądarce IE.

Ale coś sciongałeś ? To musiało się coś sciongniąc ![-o<

nic nie ściągałem… może to jakieś aktualizacje czy coś… ale to bym wiedział chyba…

Wstuknij alt+f2, wpisz gnome-control-center(system->preferencje). Następnie przejdź do ikonki dźwięk. Kliknij w nią. Teraz przechodzisz w dźwięki. Odsłuchujesz po kolei wszystkie i porównujesz.

Jeżeli ten sposób nie zadziała, to może w kliknij dwa razy na ikonkę głośniczka w tray-u i tam posłuchaj nagrania(korzystam ze starego GNOM-a, więc nie wiem, czy zmienili położenie dźwięków systemowych).

Podczas odtwarzania tego dźwięku nic się nie dzieje w tray-u(pojawienie się, zniknięcie, zmiana ikonki)?

ORZECHgda ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.