Co to za gra MU?

Co to za gra to MU? Fajne to? (nie jestem zbytnio wtajemniczony w gry na PC, wolę grac na konsolach :smiley: )?

Nie ma co posty i tak polecą :D, ale co do pytania gra w nią przynajmniej kilka(naście) milionów ludzi na świecie, podobne do Diablo, masz do wyboru na początku trzy postacie, DarkKnight(wojownik), DarkWizard(mag), Elf(Elf) :smiley: później odblokowują się 2 kolejne MagicGladiator(mag-wojownik) i DarkLord(bardziej mag), gra polega na zdobywaniu EXP poprzez zabijanie “mobów” (potworków przechadzających się po planszy ;f), po zdobyciu odpowiedniej ilości EXP`a dostaje się LVL (level :-D) i 5 punktów do rozdania, tak zwane “itemy” to jedne z najważniejszych w grze, mianowicie rzeczy, zbroje, bronie, łuki, orby, summony, poty nawet(miksturki odnawiające życie) :-D, jest Global (http://www.muonline.com) jak i również privy(prywatne serwery z lepszym EXP i lepszymi rzeczami w sklepach, jest tam właściewie jeden quest (w nowszej wersji są 3 :o sam nie wiem jakie) który zmienia DW>>SM(Soul Master), DK>>BK(Blade Knight), ELF>>ME(Mouse Elf). No to by było na tyle, See You in MuOnline! :smiley:

1-zalezy jaka klasa

mg i dark lord maja 7 pky :stuck_out_tongue_winking_eye:

2-jest tez chyba jakis quest dla dark lorda ale to nie wiem bo juz dluzszy czas nie gram

3-pozeracz czasu a sama gra jest bezowocna :stuck_out_tongue_winking_eye:

jedyne co dobre to to ze mozna kogos poznac

4-duuuuuuuuzo hackow maaaaaaalo zabezpieczen

5-global - NC zoltki tylko sie obijaja … (nie mowie nawet o mapach i itemach ktorych na globalu nie ma … i o ludziach np z br(brazylja)vtn(vietnamce) … najlepsi cziterzy w tej grze …

podam przyklad rozmowy z kolesiej z brazylji

bez komentarza :stuck_out_tongue_winking_eye:

Topic wydzielony z innego tematu

MU to prosta gra *RPG, jak bys sie łaskawie wysilił to bys użył google… :shock: klik

myślalem ze to skrót od pelnego tytulu …

dzięki za odp.

Pełna nazwa to MuOnline i nie jest to RPG lecz MUG lub MMORPG jak już

Dlatego napisałem ta gwiazdke… dla mnie każde RPG jest taksamo nudne i nie odróżniam poszczegulnych pod gatunków.