Co to za gra MU?

(system) #1

Co to za gra to MU? Fajne to? (nie jestem zbytnio wtajemniczony w gry na PC, wol臋 grac na konsolach :smiley: )?

(Ford Fokus) #2

Nie ma co posty i tak polec膮 :D, ale co do pytania gra w ni膮 przynajmniej kilka(na艣cie) milion贸w ludzi na 艣wiecie, podobne do Diablo, masz do wyboru na pocz膮tku trzy postacie, DarkKnight(wojownik), DarkWizard(mag), Elf(Elf) :smiley: p贸藕niej odblokowuj膮 si臋 2 kolejne MagicGladiator(mag-wojownik) i DarkLord(bardziej mag), gra polega na zdobywaniu EXP poprzez zabijanie "mob贸w" (potwork贸w przechadzaj膮cych si臋 po planszy ;f), po zdobyciu odpowiedniej ilo艣ci EXP`a dostaje si臋 LVL (level :-D) i 5 punkt贸w do rozdania, tak zwane "itemy" to jedne z najwa偶niejszych w grze, mianowicie rzeczy, zbroje, bronie, 艂uki, orby, summony, poty nawet(miksturki odnawiaj膮ce 偶ycie) :-D, jest Global (http://www.muonline.com) jak i r贸wnie偶 privy(prywatne serwery z lepszym EXP i lepszymi rzeczami w sklepach, jest tam w艂a艣ciewie jeden quest (w nowszej wersji s膮 3 :o sam nie wiem jakie) kt贸ry zmienia DW>>SM(Soul Master), DK>>BK(Blade Knight), ELF>>ME(Mouse Elf). No to by by艂o na tyle, See You in MuOnline! :smiley:

(Piterdeg) #3

1-zalezy jaka klasa

mg i dark lord maja 7 pky :stuck_out_tongue_winking_eye:

2-jest tez chyba jakis quest dla dark lorda ale to nie wiem bo juz dluzszy czas nie gram

3-pozeracz czasu a sama gra jest bezowocna :stuck_out_tongue_winking_eye:

jedyne co dobre to to ze mozna kogos poznac

4-duuuuuuuuzo hackow maaaaaaalo zabezpieczen

5-global - NC zoltki tylko sie obijaja .. (nie mowie nawet o mapach i itemach ktorych na globalu nie ma .. i o ludziach np z br(brazylja)vtn(vietnamce) .. najlepsi cziterzy w tej grze ..

podam przyklad rozmowy z kolesiej z brazylji

bez komentarza :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Asterisk) #4

Topic wydzielony z innego tematu

(JHS:PL) #5

MU to prosta gra *RPG, jak bys sie 艂askawie wysili艂 to bys u偶y艂 google... :shock: klik

(system) #6

my艣lalem ze to skr贸t od pelnego tytulu ...

dzi臋ki za odp.

(Ford Fokus) #7

Pe艂na nazwa to MuOnline i nie jest to RPG lecz MUG lub MMORPG jak ju偶

(JHS:PL) #8

Dlatego napisa艂em ta gwiazdke... dla mnie ka偶de RPG jest taksamo nudne i nie odr贸偶niam poszczegulnych pod gatunk贸w.