Co to za komunikat?

Witam-mam nastepujące pytanie:P

Moze to dla was smieszne heh ale ja nie wiem zabardzo co mam zrobic, a wiec! Poasiadam ArcaVir2005 i chciałabym przejsc na nowszą wersje"2006r" no i na str http://www.arcabit.pl pisze (Formularz przejscia z wersji 2005 na 2006r) no i jak na to kilkam to w operze pojawia mi sie komunikat" - Nieznany certyfikat główny z “www.arcabit.pl”. Nie można stwierdzić, czy jest on godny zaufania." a jak uzywam IE to pisze" zachwile obejrzysz str w bezpiecznym połączeniu"informacje wymienione z ta witryną nie są widoczne dla nikogo innego w sieci web" no własnie oco w tym chodzi? bo zabardzo nierozumiem-mógłby mi ktos wytłumaczyc? mozna na tej str sie zarejestrować? to dlaczego wyskakuje taki komunikat->" Nie można stwierdzić, czy jest on godny zaufania"?

aha no i własnie-mam pytanie jeszce jedno-warto przejsc na wersje 2006? bo z tego co widze na forum chociazby na pcworld to są problemy z tą wersją !!

Dziekuje-Karolina:*

Możesz spokojnie się rejestrować.

Po prostu opera uważa iż ten certyfikat nie został podpisany i daje tobie pole popisu co masz zrobić.

Dla IE ważne jest tylko to, iż taki certyfikat został wydany.

Czy warto przejść? Przejdź a się przekonasz… w razie problemów wróć do starej wersji.