Co To?

Ludzie chociaż nie mam żadnej muzyki właczonej to co jaki czas włacza mi się taka jakby był alert wirusowy przez Avast! skanowałem kompa i nie mam wira :? :?


Update

Precyzuj tytułowanie topic’ów, obecny tytuł “co To??” nic nie mówi o problemie.

Mogłeś zatytułować np. “Niepokojący alert wirusowy?”

Nie ten dział, przenoszę z “Oprogramowanie” do Działu :arrow: Problemy

Zwracaj większą uwagę by zakładać tematy w odpowiednim Dziale

Golden Finger

  1. Twój avatar jest “niedostępny” (poprawka, juz jest :D)

  2. Może masz coś namieszane w rejestrze :?: :?:

mi ostatnio wlaczal sie dzwiek dzwiek z tlen.pl. nikt do mnie nie pisal a tutaj cos sobie pikalo. heh dziwne. ale juz nie mam tego.

to pewno reklama w TV, jest jedna taka :smiley: juz sie kilka razy nabrałem :slight_smile:

Powstrzymaj się od tego typu pisania postów, nie ma to żadnego związku z założonym tematem.

Ponieważ wiem, że przyjmiesz to do wiadomości, to nie odpowiadaj mi na ten post np. “OK”

Pozdrawiam 8)

Jeżeli nic sie nie dzieje to nie ma sie czym przejmować…czasami po prostu buszując po necie pojawiaja sie jakies tam dzwięki na stronkach,ewentualnie jak masz wolne łącze(jak ja)to mogą się nawet pojawiać po skończeniu “buszowania” :smiley: Ewentualnie nie zaszkodzi sprawdzić system jakimś antywirem online…

Jak Avast! nic nie znalazł, to i skaner online raczej nic nie znajdzie :smiley:

Chociaż, może jakiś dobry na trojany :smiley:

Moim zdaniem możesz mieć już sytem zrąbany :!: Jak dawno formatowałeś dysk :?:

nigdy jeszcze nie miałem formatu mam kompa pol roku miałem już cztery viry

ee przy wylaczonym telewizorze?:slight_smile: chodzi mi o standardowy dzwiek przychodzacej wiadomosci. eh moze to z przemeczenia juz mialem jakies przeslyszenia…