Co umiecie sami w domu naprawić?

j.w. :slight_smile:

hehe kerimus ja jednak myślę, że ty jakiś agent jesteś… niekoniecznie SB, ale jakiś agent napewno!! najpierw pytasz co jemy, potem o wymiary nas pytasz, po drodze jeszcze o inne osobiste sprawy, a teraz kto się w “złotą rączkę” w domku bawi…

ja też się coś zapytam: a po co ci te informacje

werbunek jakiś przeprowadzasz :roll: :hahaha:

Polskie FBI, za niedługo kerimus nas bedzie podglądał wubikacji, lub łózku :smiley:

Mamy Was, bierzecie właśnie udział w nowym polskim reality show!

A tak na prawdę co jest zdrożnego w tym pytaniu?

Ciekawi mnie, co oprócz składania kompa potraficie zrobić w domu. Jaki ma z Was pożytek mama, lub partnerka,he,he,he !!

ja ostatnio naprawiłem telewizor 100 Hz, poza tym jestem specem od anten satelitarnych :smiley:

taki:

:smiley: :lol: :smiley: :twisted: :PPP

:smiley: choć nie zawsze… różnie z tym bywa, ale nie narzeka :!: :!: :rotfl: :hahaha:

Dla starszych userów podpowiadam, że można naprzykład zmienić żarówkę, naprawić - wymienić bezpieczniki, spirale w piekarniku, wymienić worek w odkurzaczu…itp.itd.

Niby banalne czynności, ale np. amerykanie dzwonią w tym momencie po fachowca. Ciekawi mnie czy już dogoniliśmy ich w tym temacie?

hmmm…nie wiele :? Mam od tego mojego tate :wink:

zapomniałeś chyba jeszcze o wymianie baterii w pilocie od tv :wink:

Oto nie pytam, bo zakładam, że każdy komputerowiec ma w genach tą czynność! :smiley:

Ostrzeżenie dla userów, którzy są blisko strefy małżeńskiej.

Narzeczona, tylko do ślubu nie weryfikuje waszych umiejętności “majster klepki” Potem będziecie zdawać egamin, aż do skutecznego zaliczenia, więc warto przemyśleć co ja umiem zrobić w domu lub szukać bogatej narzeczonej!

KOMPUTER :smiley:

Ja umiem naprawić komputer,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chyba sobie jaja robisz ?

Naprawić także umiem to co Serek :wink:

Widze że nic nie zrozumiałeś z ostatniej mojej wypowiedzi Najlepiej będzie jak przeczytasz mój post odnośnie twoich tematów.

Powtórze sie jeszcze raz , moim zdaniem takimi tematami nic nie wnosisz na forum jedynie je zaśmiecasz.

Ja to dobry jestem w zegarku 8)

To zabrzmiało groźnie! Witamy nowego moderatora!

słuchaj, to jest dział na luzie, więc jak nie masz nic do powiedzenia to nie zaśmiecaj forum. Jak masz jakieś uwagi to na PW. :twisted:

pralke i lodowke :slight_smile:

hmmm cieknący kran, od biedy magnetofon czy walkmana, kompa, czasami pralkę, ogólnie radzę sobie też z remontami.

To jest dział na luzie i po to on jest. Jeśli Ci się niepodoba temat to nie pisz. Nikt Cie nie zmusza chyba ze chec nabicia posta.

Bardzo Was proszę: Serek i detektyw 997 - wyluzujcie względem kuz5 - bo gościu niewątpliwie też ma prawo powiedzieć, co myśli o założonym poście Kerimusa…

Jego posty są dokładnie RE względem treści rzeczonego postu…

I ma (moim zdaniem) do takiego, a nie innego RE prawo…

Czy się z nim zgadzam…?

Po tak założonym poście - chyba nikt nie ma wątpliwości! :twisted:

A teraz thema!

Jak co - to podejrzewam, że umiem robić wszystko; włącznie z położeniem glazury i brochami z tynkiem, wylewką lub nawet z przestawianiem ścian… :stuck_out_tongue: