Co was najbardziej zaskoczyło w Nowym systemie operacyjnym

tu akurat nie chodziło mi o wygląd tylko o działanie systemu.

Zawsze gdy czytam twoje posty chce mi sie śmiać xD

Mnie drażni przycisk pokaż pulpit który jest samym końcu paska zadań. Ja tego przycisku używam regularnie i nie chce mi się tak daleko naciskać.

A tak to jest dość denerwujące… a dodatkowo nie wiadomo dlaczego postawili “pokaż pulpit” po drugiej stronie Paska, w prawym dolnym rogu prawda ?

Dobrze by było gdyby w finalnej wersji “pokaż pulpit” powrócił na swoją oryginalną pozycję

Ba “pokaż pulpit” mogli by całkowicie usunąć. Ja już od dawna używam skrótu Alt+Tab i win+Tab z klawiatury.

No tak ale nie każdy będzie wiedział że trzeba korzystać z tego skrótu… najlepiej gdyby pokaż pulpit powrócił na swoje miejsce

a nie możecie sobie po prostu używać skrótu “znaczek win + D”?

To własnie robi - pokaż pulpit.

Czepiacie się drobnostek. Mi się funkcjonalność paska w 7 bardzo spodobała, w znacznym stopniu ułatwia pracę.

:stuck_out_tongue:

Ale my nie mówimy że jest źle (no przynajmniej ja) lecz stwierdzamy fakt że po tylu latach umiejscowienia “pokaż pulpit” w tym samym miejscu a potem przeniesienie go na drugi koniec to trochę radykalny ruch. Ale w sumie ich rozumiem bo nie trzeba tworzyć kolejnej ikonki dla “pokaż pulpit”… Może to i dobrze :smiley:

mnie tam najbardziej zaskoczył paint…

A to prawda :D… zupełnie już nie przypomina painta. Czy uważasz że nowy interface painta jest na Plus czy raczej na Minus ?

Bo ja jakoś polubiłem ten stary, prosty paint :?

A mnie między innymi stare poczciwe warcaby, w które się grywało oraz stary poczciwy defragmentator!

Cała reszta na jeden wielki plus. Czekam na pojawienie się 7 na półkach sklepowych!

Myślę ze zmiana jest na plus, różne rodzaje pedzla itp. ale przede wszystkim łatwy dostęp do “zmian rozmiar” a głównie z tego korzystam xP

No w sumie chyba dobrze że coś z Paintem zrobili… Przecież ten stary paint to był w systemach Windows od chyba Windows 95 :smiley:

Ostatnio zauważyłem nowego painta (nie miałem nigdy Visty).

Maluję z synkiem i fajnie to wychodzi, różne pędzle, różne rodzaje farb, wyglądają bardzo realistycznie i przyjemnie. Proste ale użyteczne narzędzie.

Witam,

Mnie najbardziej zaskoczył nowy wygląd i…:

-nowy paint

-nowy wordpad

-… rozszerzone funkcje kalkulatora

-sterowniki zainstalowały się same =D>

-kompatybilność programów, większość działa

Pozdrawiam :wink:

a mnie nic nie zaskoczyło to samo co vista tylko z mniejszymi wymaganiami, a poza tym nic nowego oprócz moim zdaniem gównianego nowego paska (kwestia gustu) który dla mnie jest mniej poręczny niż stare.

Dla synka polecam TUX PAINT.

Program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

Dodatkowe pieczątki:

http://tech.wp.pl/cid,18752,info_id,207 … caid=17843

Moje dzieciaki to sie bija kto ma malowac w pingwina :slight_smile:

Naprawde fajne. Polecam.

mnie tez zaszkoczył bardzo paint a reszta ulegałą niewielkiej zmianie :slight_smile:

pierwsze zaskoczenie dla mnie to “waga instalki” zaledwie 2 gb z groszem a po zainstalowaniu 20 :o ale warto było baardzo szybko się włącza system nie całe 40 sekund

Zaskoczyło mnie to że niby nic nie działa np. antywirus norton 2009 ale zainstalowałem go pisze że sterowniki są nie kompatybilne ale wszystko działa nawet w pasku gadżetów dodał się kwadrat symantec