Co wasz cieszy w telefonach?

Żeby działał. Telefon jest do dzwonienia, a nie do grania/innych badziewi.

Rozmowy, SMS-y, funkcyjny kalendarz - terminarz. Nic więcej nie potrzeba.

Takie jest moje zdanie. Ostatnio usilnie wprowadza się modę na nowe gadżety w komórkach…

…że można go wyłączyć i mieć święty spokój.

mp3 aparat dyktafon przeglądarka www odtwarzacz filmów kalendarz budzik sms dzwonienie . cieńżko jest nosić aparat w jednej kieszeni w drugiej odtwarzać mp3 w 3 kartke i długopis w czwartej laptopa w piątej budzik no i niekiedy jak jest jakaś podróż można sobie przerobić film i obejrzećna telefonie ja tam wole mieć wszystko w jednym

I co jeszcze:

prysznic, klozet, wykałaczkę, pralkę, suszarkę do włosów itd. :hahaha:

fiesta no to se kup te żeczy wiadomo że bede miał słabsze ale zawsze będą

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Zawsze tak było i jeszcze długo tak będzie.

Kto wie, może kiedyś wprowadzą…

Na wzór plastikowych wykałaczek, które są przy scyzorykach :slight_smile:

mnie sie tam mp3 podoba w sx1 i ddyktafon i reszzta żeczy ich jakosśść jest porównywalna z drogimi odtwarzaczami mp3

Ja tak jak Punkroker, wolę mieć wszystko w jednym :smiley: Po co mam taszczyć parę rzeczy jak mogę mieć wszystko w jednym? A, że jakość będzie ciut gorsza to przeboleje :lol:

Dla mnie ważna jest wytrzymała bateria, głośne dzwonki, dyktafon, budzik, sms’y no i do swojego odtwarzacza mp3 się przyzwyczaiłem, lecz to nie jest konieczność :slight_smile:

:frowning: A mnie nic nie cieszy w telefonach. Ot, elektroniczna smycz. Nie twierdzę, że nie potrzebna ale telefon z radiem, mp3, tv, aparat foto, kamera etc.? Za niedługo nie będzie już małżeństw tylko związki partnerskie z komórkami: panowie z motorolami a panie z siemensami. Ciekawe kto pierwszy upomni się o prawa socjalne dla posiadaczy komórek? :wink:

Nie rozumiem ludzi którzy wydaje setki złotych na taki sam telefon tyle tylko ze jest inna cyferka pokazujaca model tel. oraz inny wyglad aparatu. Dla mnie najwazniejsze ejst wysylanie SMS i dzwonienie, bo pograc to sobie moge na kompie a nie na komie!!

Wypadkowa szpanu i braku innych atrakcji.

mnie najbardziej cieszy to ze slysze glos w sluchawce telefonu nie widze czlowieka ,a slysze jego glos-czego to ludzie nie wymysla.

Musg, technika postępuje. Ale niestety nie długo będziesz skazany na wodok swojego rozmówny, bo ruszy UMTS (3G)

:stuck_out_tongue: :lol: :smiley: :wink:

o kurcze ,a to pech.

Będę musiał skonczyc ze skokami w bok :frowning:

Nie lubie tej techniki telefonicznej,zawsze wolałem taką tubę policyjną

Była bezpieczna a i pogadac mozna było.Ech

A są juz telefony te obrazowe.

To było pytanie czy stwierdzenie ? :smiley:

Właśnie sam mam problem z interpretacją :?

Musg przeżywa rozwój technologii :PPP