Co Wy na to?

http://www.speedxp.przydatne.pl/

.Jak masz ochotę zapłacić, to czemu nie?

Zapewnie Ci się przyda :smiley:

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 924#196924

Ciekawe cudo :stuck_out_tongue: Tylko wątpie, żeby robił cudowne rzeczy z takie jak np.

Wiele z opisanych tam rzeczy potrafi sprawniejszy użytkownik komputera, wystatrczy tylko pogrzebać w opcjach.

No i jeszcze, żeby go pobrać trzeba wysłać sms za 11 zł prawie :?

Czyli według mnie jest to dość dziwny i podejrzany program

na alegro pełno tego szajsu sprzedają

hmmmmm szajs i tyle

zainstaluj programy:

darmowe:

xp anti-spy

jv16

diskeeper lite

płatne (i trial 30dni)

tuneup 2004

możesz sobie świetnie skonfigurowac kompa tymi progsami i przyśpieszyć

sam korzystam z tego pakieru i pakiety antyvirusowe co pewien czas i wszystko jest fajnie

Speed XP jest przereklamowany i nie warto go kupować. Jeśli by był za darmo to można się z nim pobawić ale tak to nie warto

Ja kiedyś miałem ten program i żadnej odczuwalnej różnicy nie widziałem.

zróbcie tak jak napisałem, ja widżę różnice na pierwszy rzut oka w działąniu systemu

Mam ten programek kiedyś używałem i o ile pamiętam to działa! Teraz tego nie używam.

Sam programik wiele nie daje. Zaawansowani userzy mogą robić takie zmiany w rejestrze :wink:

Według mnie to kolejny szajs typu

Według mnie taki program jest w ogóle niepotrzebny i zapewne nieznacznie przyspieszy system. Nie polecam :roll:.

S zajs i badzew, lepiej skorzystać z jakiegoś darmowego Tweka, bądz triala.

J a również :!:

Lepiej IMO trzymać porządek na kompie niż potem zmuszać się do użycia takich badziewi

Zwiększenie cache dla dysku - na tym polega to przyśpieszenie - wydzielasz 8 MB Ram na Cachowanie plików,a wiele z tych rzeczy potrafią robic darmowe programy,co do internetu to tu dycyduje szybkośc łącza,przeglądarkę można odpowiednio skonfigurowac,żeby szybciej wczytywała strony,skracasz czasy oczekiwania na dane,itp

Złączono Posta : 04.07.2005 (Pon) 10:41

Tylko,jak masz trojana to nawet żaden “przyśpieszacz” systemu nie pomoże

agaopo jak chcesz to ci moge przesłać podobny programik.