Co wybrac ? Cyfre+ czy Cyfrowy Polsat?

Witam zamierzam kupic Cyfre + lub Cyfrowy Polsat co polecacie ?? Prosze o porady .Szukam nie najdrozszych pakietow .

Jeżeli szukasz nie drogich pakietów to tylko Polsat.Na obecną chwile tylko ten nadawca jest najtańszy.

Obecnie najtańszym rozwiązaniem jest N’ka - z powodu najkorzystniejszych promocji świątecznych, jakie oferuje. Drugi w kolejności usługodawca to Cyfra+ - jest praktycznie tak samo tani jak N’ka, a w dodatku w odpowiedniej ofercie można dostać za 1zł TV LG Full HD, co prawda 23 cale, ale świetnie może robić za monitor do komputera.

Cyfrowy Polsat ze swoimi promocjami na chwile obecną wypada baaardzo blado, chodź też jest OK.

Ja osobiście wziąłem w piątek Cyferkę z TV, który postawie na biurku zamiast standardowego monitora :slight_smile:

Zgodzę się z tobą,tylko zastanów się czy oni to wszystko dadzą ci za darmo(raczej wątpię) .Koszt tego telewizora jest wliczony zapewne w abonament tak sano jak jest z telefonami za złotówkę na abonament.

Najlepsza oferta teraz to N, mam nadzieję że za miesiąc będzie bo polsat mi się kończy. Obecnie polsat blado wygląda.

ok czyli trzeba sie zastanowaic N-ka czy Cyfra + dzieki za info bardzo mi to pomoglo :slight_smile:

edyp ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

edyp ,

Zadałeś sobie podstawowe pytanie :

Co chcę oglądać ?

Co mnie interesuje ?

Jeżeli nie masz konkretnie sprecyzowanych

preferencji to można zastanawiać się i wybierać.

Mnie interesuje piłka nożna a szczególnie liga polska,

angielska, hiszpańska, włoska.

Dla mnie wybór był prosty : Canal +.

Jestem też w tej dobrej sytuacji, że telewizja kablowa UPC

oferuje zarówno pakiet Polsatu jak i pakiet Canal +.

W Cyfrze + jest możliwość rozdziału na dwa telewizory i mówię tu o oglądaniu dwóch innych kanałów, dlatego najprawdopodobniej się teraz z nią zwiąże.