Co wybrać?dalej z neostradą czy coś innego

(wąhol) #1

znów się kończy mi umowa z neostradą zeszłym roku oferowali mi 1MB za 70zł w tym roku to samo 1MB ale za pare złotych więcej więc się zastanawiam co ribić...czy szukać innego operatora??opcje chce juz 2MB..a może coś innego??

(Sebos99) #2

Jest wielu alternatywnych dostawców świadczących usługi na linii tepsy- Netia, Multimo, Orange. Przeanalizuj ich oferty :slight_smile:

(PaPuX) #3

Tepsa to przeszłość.

Proponuje NETIE, sam mam 2Mb i jestem zadowolony.

(wąhol) #4

orange??

http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 446062.pdf

netia 2MB

Promocja: abonament za 1. miesiąc obniżony do 29 zł

Dodatkowo rabat za zakupy w Sklepie On-line: abonament za 2. miesiąc obniżony do 29 zł

Rabat za rezygnację z zamówienia modemu: 40 zł

Abonament po okresie promocyjnym: 119 zł / miesiąc

Aktywacja: 10 zł

na 12miesięcy

http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html

neostrada 2MB

Abonament

przez pierwszy miesiąc 14,90 zł

przez pozostały okres 114,90 zł

na 12miesięcy

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int ... ?_p=664172

multimo 2MB

chyba abonament wynosi 103zł

na czas nieokreślony 108zł

(Sebos99) #5

Orange Freedom

(wąhol) #6

orange...to jest na linii tp...trzeba mieć komórkę u nich...czy to prawda??

(Maksymilian) #7

co zyskujesz

*

dostęp do szybkiego, stacjonarnego internetu z nielimitowanym transferem danych

*

stała, niska opłata przez cały okres trwania umowy

*

na Twój telefon Orange otrzymujesz bezpłatny Pakiet Złotówek, który przeznaczasz na połączenia na numery stacjonarne i Orange, SMS-y, MMS-y i Wideo Rozmowy w Orange.

*

bezpłatne konto poczty elektronicznej w wersji Multi Box Gold

Orange Freedom i komórka to znacznie więcej korzyści niż myślisz. Sprawdź sam.

(wąhol) #8

ale musze mieć u nich telefon na abonament??

(Maksymilian) #9

,, Wystarczy, że posiadasz linię telefoniczną tp z możliwością świadczenia usługi szerokopasmowego dostępu do internetu oraz masz telefon w Orange. ''

(Kolno1967) #10

Polecam Netię którą sam używam od paru dni.Mam 1MB łącze.Tylko czekałem ponad dwa miesiące na podłączenie.

To jest właśnie jeden minus Netii.

(neo10) #11

Ja z netią i łączami tpsa też miałem nieprzyjemną okazje czekać 2 tygodnie na włączenie po czym okazało się że zamiast 2mb/s podłączyli mi 256kb/s a po wielu telefonach do netii stwierdzili że mogą zmienić dopiero za miesiąc... po takim oświadczeniu zerwałem z nimi umowę dopiero co podpisaną na 2lata... pod zarzutem nie wywiązania się z niej... bez jakiejkolwiek kary itp... potem chciałem wrócić do neostrady ale powiedzieli też że muszę czekać miesiąc aż netia wyśle im info że sie do netii nie przełączyłem... no i tak od tego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem internetu 4mb/s w upc ;] szczerze polecam ;]

(wąhol) #12

niestety nie mogę się przenieść do chello bo nie mam ich w okolicy...ten orange 6mb mnie by intertesował ale nie chce brać komórki na abonament...i mam dylemat

(Dav4dav4) #13

Ale teraz jest Orange Freedom i działa w ADSL :smiley: