Co wybrać i pyatnie odnośnie Opery 9.01

Co mam wybrac bo moge wybrac jeden z programów po wygraniu konkursu sa do wyboru:

1.Norton Internet Security 2006 PL

2.NOD32 Antivirus v 2.51.20 PL

3.Czy pozostac przy avaście (Osobiście chyba wybrałbym Norton Internet Security 2006PL, ale chcem żebyście mi doradzili.)

I teraz pytanko dotyczące Opery:

Co trzeba zrobić, żeby po zainstalowaniu Opery w innymk folderze nei stracić haseł??

PS:Czy jak zainstaluje jakiegkolwiek firewalla to zwolni mi prędkość internetu i/lub programów p2p??

Nie żartuj :mrgreen:

kompleksowa ochrona:

arlid

Nod32 i Kerio personal firewall i jestes bezpieczny, a co najważniejsze nic nie jest zwolnione ;]

Dzięki za pomoć chłopaki a co do zwalniania neta:

kosior6 a przy pakiecie Norton Internet Security 2006 PL będe miał zwolniony net i prędkość pobierania w programach p2p??

arlid a podaj jakiego masz kompa. Bo wszystkiego mozemy się domyślać :slight_smile:

Intel Penituim 4 3,6 GHz

1024 MB RAM

NVIDIA GeForce 7600 GT

i co tu by więcej chyba nic nie jest potrzebne.

arlid , przy takim kompie zaden AV Ci systemu nie zwolni, ale firewall neta delikatnie może, ale okres panowania NOrtona się zakończył i wg. mnie nod32 i kerio są na tym samym poziomie ;]

Co do Firewalli i prędkości internetu to napewno p2p i ogólnie Net nie zwolni

Trzeba będzie tylko potrzebne porty i programy odblokować w Firewallu

Co do kwestii AV zgodzę się z kosior6 : bierz zdecydowanie program nod32 i do tego zainstalujesz sobie darmowego kerio i coś na spyware: np. windows defender. I masz świetnie chroniony system bez żadnego przypadkowego zamulania.

Jak zainstalujesz operę w innym folderze to będzie ona nadal korzystać z tego samego folderu ustawień co poprzednia instalacja, wiec nic nie stracisz :slight_smile:

A jak będe robił formata to co skiopiowac żeby nie stracić haseł?? A tak pozatym to da sie jakos odczytać moje hasło np do tego forum z Opery tak jak ma to mejsce w FF??

Skopiowac wszystkie katalogi Opery i po formacie powrzucać je na swoje miejsce ;]

kosior6 dzięki za pomoc.

arlid , prosze bardzo i do usług ;]

Read Wand (ten drugi przycisk)

A moglibyście powiedziec jak się tym obsłużyć żeny to wyświetliło hasło.

PS: Mam kliknąć na napis READ WAND pod tym textem tak??

Tak. Doda się do Moje przyciski, stamtąd przeciągnij sobie na jakiś pasek narzędzi.

Jak już przeciągniesz, to:

  1. Wyloguj się z forum

  2. Kliknij Zaloguj

  3. Kliknij przycisk Read Wand

jado dzięki wielkie