Co wybrać? Iphone 4 / HTC Desire HD / Samsung galaxy s-2

tak jak już tu ktoś napisał i bardzo dobrze napisał, co roku jezdze do anglii i co roku pracuje, w anglii zarobic 500 funtow to jak u nas 500 złotych.

Jedyny minus w anglii, to że “dzięki” naszym rodakom i ich kombinacjom odnosnie telefonow na umowe, bardzo ciezko jest na początku dostac jakis sensowny telefon na umowe w wielkiej brytanii… co do tematu z każdym dniem coraz bardziej mi się samsung galaxy s2 i jestem w pełni przekonany kupic we wrzesniu własnie takowy model :slight_smile:

Cóż, klienci sami oceniają co jest lepsze i wystawiają opinię. Rozczarowany klient zawsze może odsprzedać produkt i wybrać coś innego, lepszego w ich oczach. IP 4 świetnie trzyma cenę, stąd strata będzie niewielka. Mimo to, niespecjalnie zauważyłem lawinę rozczarowania przekładającą się na pozbywanie się IP. Wręcz odwrotnie, sprzedaż rośnie…

Taaak, rdzenie. Chwytliwy temat wśród smartphone’ów. Tutaj niewiele się zmieniło. Aby skorzystać z tych wszystkich rdzeni należy dysponować odpowiednim systemem oraz oprogramowaniem. Obecnie SGS II zapewnia nader wystarczające osiągi, aby być w pełni zadowolonym z obsługi smartphone’u. Niestety dedykowanych aplikacji (czyt. głównie gier) jak na lekarstwo. IMHO nie ma na co czekać… Może jedynie na niższe ceny produktów z byle dwoma rdzeniami :slight_smile:

Brawo za “szit”, to wiele mówi o Twojej praktycznej wiedzy na jego temat. Rozumiem, że za trzy lata powinniśmy się spodziewać 120 megowych aparatów, ponieważ nie sposób będzie cykać fajnych zdjęć?

Innego targetu nie jesteś w stanie sobie wyobrazić ponieważ nigdy nie używałeś IP. A z tym żerowaniem na ludziach to mistrzostwo :slight_smile: Mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób “żerują”?

Każdy ma swój własny pogląd na “lepsze”. Jest tak wiele cech, że nie sposób jednoznacznie wskazać lepszy produkt. Dla jednych przewagą są rdzenie, dla innych jest to bez znaczenia. W sumie chodzi o to, aby produkt spełniał oczekiwania.

Popieram Twoją wypowiedź w 100% snajpersky.

Widać u kolegi dawidek11, że po prostu zazdrości posiadaczom IP4. Taka niezrozumiała nienawiść nie może być inaczej wytłumaczona.

Ja też nie jestem fanem produktów firmy APPLE, ale obiektywnie przyznaję, że jakościowo są na razie najlepsze i w najbliższym czasie się to nie zmieni.

P.S.

Po co komu w telefonie aparat z gigapikselową matrycą? Przecież nie ma on zastąpić lustrzanki, tylko pozwolić utrwalić szybko jakieś ważne wydarzenie. Przy takiej pogoni za ilością pikseli za kilka lat karta pamięci 8GB wystarczy na zapisanie kliku zdjęć.

Nie dajmy się zwariować.

Akurat iPhone’m 4 bawiłem się setki razy, można powiedzieć ze mam z nim styczność na co dzień, ponieważ jeden z kumpli owego posiada. Dodam, że tu w Londynie mieć do czynienie z tym telefonem oraz innymi produktami Apple to nie jest problem, w pierwszym lepszym sklepie elektronicznym można się bawić do upadłego. Ceny tego szitu nie są tak kolosalne jak w Polsce gdzie dzieci myślą, ze jest to cud techniki na którego większości nie stać, cena abonamentu w Londynie jest standardowa 30+/- fontów w tym 2000 minut kontrakt na dwa lata, dokładnie wczoraj koleżanka sobie taka opcje wzięła, gdzie S2 kosztuje 27+/- fontów z tylko 300 minutami na dwa lata.

Co do aparatu nie chodzi mi o to, aby wsadzili od razu tak kolosalną ilość megapikseli, tylko o sam fakt. Aż tak super jakości to te telefony nie maja, i4 spadł mojej koleżance w pubie i ekran się zbił i to ze strasznie malej wysokości, choć telefon w pełni sprawny.

Można było by tak prowadzić debaty bez końca, ale to nie ma sensu. Śmietnik się robi.

Każdy ma swoje zdanie, ja stawiam na S2, ponieważ Apple mnie zawiódł i-czwórką, zobaczymy jak i5 będzie się prezentował.

Myślę, że temat można uznać za zamknięty, jako że założyciel tematu dokonał już wyboru.

Pozdrawiam.

iPhone przetrwał upadek z 4 kilometrów, a w samym tekście znajdziemy również:

oraz

Czego to dowodzi? :-k

Ja tu nie debatuję, a tym bardziej nie próbuję nikogo przekonywać. Jako, że ciągle jestem głodny wiedzy staram się zrozumieć wypowiedzi typu: “Apple po prostu żeruje na ludziach”, “szit”, “dzieci myślą, ze jest to cud techniki”, “mają pieniądze pójdą do takiej firmy jak Apple ponieważ jest ona bogata i wypromowana”.

Nie o wszystko zdążyłem zapytać, ponieważ wystarczyła mi powyższa wypowiedź, aby zrozumieć tok rozumowania.

BTW, wystarczyło przeszukać to forum, aby szybko znaleźć dyskusję “SGS II vs IP4”.

więc zakupiłem wczoraj samsunga galaxy s2, telefon wprost genialny! polecam każdemu kto sie wacha ^^