Co wymienić najpierw?

Płyta główna (Stara jest) : GA-945PL-S3

Procek (Tez nie za nowy…) : Intel pentium d CPU 2.80Ghz 2.80Ghz

Zasilacz:Power suppy 350V

Ram (Wystarczy mi 2 gb ale tez podaje) : 2gb ddr2

Grafika (stara) Nividia Gforce 7300 GT 256mb GDDR3

Dyski: wewnętrzny 160gb zewnętrzny 250gb

Zasilacz.

dajcie spokój z takimi poradami … jeśli zasilacz wystarczał do tej konfiguracji do tej pory, to po co go wymieniać? … jeśli już zdecydujesz się na wymianę, to należy wymienić całą platformę (płyta główna, procesor, ram) … czy na AMD czy INTEL, to zależy od Twoich osobistych preferencji … jeśli na razie wystarcza Ci ta konfiguracja, to nie wymieniaj nic … wymiana poszczególnych elementów nic Ci nie da …

ewentualnie możesz spróbować wymienić HDD na większy i szybszy (odradzam inwestowanie w dyski ATA)

OMG ale zasilacz, działał ale to nie znaczy że w któryś dzień nie zabierze ze sobą pozostałe podzespoły kompa. Sam kiedyś miałem Tracer zasilacz jak i ibox’a i każdy się spalił ale na szczęście bez zabrania płyty itp. Tracer padł jak tylko listwę załączyłem i nagle dymek poszedł, to teraz już tylko markowe biorę. Bo co z tego że działał kilka tygodni jak w jeden dzień zrobił bum.:confused:

Taki zasilacz nie uciągnie nic nowszego, bo takie nie mają 350W a dużo mniej. Taki corsair 400W to ma te 400W a mój stary tracer miał 400W a dokupiłem radka na agp i nie podołał bo jak się okazało miał ok 300W na prawdę :open_mouth: Dlatego każdy to Ci powie że ważny jest zasilacz bo bez niego to nic nie włożysz, innemu chodzi kilka lat taki “badziew” a innemu po kilku dniach się spala.

Dyski można zostawić a resztę na wymianę, możesz się pokusić o sprzedasz tego co masz, a tak poza tym ile masz kasy na wymianę? Bo można by było jakiegoś 4850 z 400W markowym włożyć w to coś, i jeszcze trochu coś z niego będzie. A później zbierać na nowy procek i płytę główną oraz pamięć do niej DDR3 takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Ciekawy ten zasilacz, podłączasz go do sieci trójfazowej ??

Po to że zasilacz ten nie da stabilnego napięcia co pewnie się odbije na stabilności.

http://allegro.pl/fortron-300w-wroclaw-i1258646173.html

http://allegro.pl/mocne-fortron-atx-300 … 86540.html

Do tej pory dawał (wszystko pracowało) to i dalej da … dla tej platformy. Jak pisałem wyżej, w tej konfiguracji nie opłaca się nic zmieniać, należy zmienić platformę, a jak zmiana “bebechów” to też zmiana zasilacza na taki, który to wszystko pociągnie.