Co wymienic w kompie?

(Maciejwilkos) #1

Co mam wymienic w kompie ?? Czy Procesor Athlon 1700+ (1,4 Ghz) na Intel Pentium 4 630 3 Ghz 2mb cache Lga775 (automatycznie wymieniam plyte glowna),czy GeForce FX 5200 128 mb??

P.S Jaka ma byc optymalna temperatura w Athlonie 1700 +, przy starcie temperatura CPU dochodzi di 51 stopni.

No to albo masz strasznie gorąco w pomieszczeniu w którym stoi komp, albo czujnik temperatury skopany.

(Jarek Maj) #3

ta a co poiewsz na to ja mam nie potkrecany althon 1 MH i i nic nie robiac ma 63 stopnie a grajac w NFSU2 to sie malo gotuje a i leszcze mam dodatkowy wenrtylator i otwarta klape

(Piec22) #4

Jak na mój gust to zmień grafe ja mam 1700 :slight_smile: i mi starcza ino że ja mam tego no thoungbreda czy jakóś tak i z serii JUH cośtam :smiley: ale wiem że zajefajna do podkręcania wykręciłem go na 2000 z chaczykiem :slight_smile: jeszcze żeby mnożnik odblokować to hohoho a i tak to jest na stock owym chłodzeniu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a co bedzie jak zmienie na pentagrama jakiegoś :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: uuu wtedy to już będzie niezłe kręcenie :slight_smile:

(:: MARIO ::) #5

ja bym wymienil GPU :wink: chodz proc bez o/c to slabiutki :stuck_out_tongue:

1929_piec skoros taki overcloker to zapraszam :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50660

(JNJN) #6

Oczywiście kartę grafiki - jak masz kasę to wymień i procka oraz zasilacz.

(Mancunian) #7

Powinieneś wymienić kartę graficzną.

(Maciejwilkos) #8

ja uwzam ze procesor

(JNJN) #9

No to nie ma problemu, wymieniaj procek.