Co wymienić w komputerze?

Dobra, teraz trzeba wyliczyć co się bardziej opłaca: CPU + PSU + RAM + średnia grafa, czy CPU + PSU + dobra grafa, bo RAM raczej mało wpływa na gry -,-

Up

Jeśli będzie zmieniał płytę to i pamięci musi kupić (pamięci ma ddr2 a płyty pod 1155 obsługują tylko ddr3).

Wiem, mi chodzi tylko co mu sie bardziej oplaca, moze jutro cos zobacze, a poza tym nie chce wywoływać wojny, ale ja bym to zrobił na AMD, ta sama jakość w niższej cenie. A do gier wystarczy Athlon II X4 bardzo tani, a ostatnio zmontowałem z tym komuś kompa i z gier się cieszy, jest lapiej i taniej niż na poprzednim (Intel), bo oszcednosci na i tak wystarczajaco mocnym CPU dałem w grafe i jest efekt. Sam też używam AMD i powiem tak troche słabo jak coś należy wyrenderować ale gry, żaden problem :smiley: ale dobra to tylko moja opinia.

Jednym słowem jeśli by coś chciał ulepszyć i opłacalnie to musi kupić nowy komputer.

Ech, weźmy się za to na serio

CPU należałoby dość mocno podkręcić, żeby to wszystko działało :slight_smile: + Zasilacz, który to wszystko uciągnie i zostaje nam jakieś 500 - 600 zł na kartę graficzną czyli na przykład: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=7 … I-DSub-BOX