Co wywalić z autostartu

Co radzicie wywalić z autostartu aby przyspieszyć włączanie się kompa. Prosze wyszczególnić tylko najbardziej niepotrzebne rzeczy.

Pozdro…

“nwiz”, “NeroFilterCheck”, “QuickTime Task”, “SunJavaUpdateSched”, “KernelFaultCheck” - to skasować z Hijackthis:

To znak błędu, który się u Ciebie ukazał. Zdarzenie nieszkodliwe. Ten FaultCheck możesz usunąć HijackThis’em i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu przez:

Panel sterowania -> System -> Zaawansowne -> Uruchamianie i odzyskiwanie;

wchodzisz w Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustawiasz opcję na Brak.

Ok dzięki, zrobiłem wszystko. Pozdro

Pierwsze 3 Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.

Ten KernelFaultCheck możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak.

Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Detale >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe, zrób tak jeżeli nie używasz innych języków przy pisaniu.

Jeśli Quick jest naprawdę potrzebny łupnij go i zastąp odpowiednikiem

Quick Alternative

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odptaszkuj Check for updates automatically.

ale to neicąły log usuwałes Outpost Firewall został wpis

Z resztą jest ok, więc nie wklejałem. Pozdro

Właśnie przeczyściłem sobie rejestr, więc jest czysto.

Jeszcze raz pozdrawiam