Co z laptopem gdy mam xboxa i "lepszy telewizor" ;)


(Lebron 23) #1

Witam wszystkich na forum. Jestem nowy na tym forum.

Skłoniony założeniem konta aby ktoś o nienagannym i przejrzystym umyśle odpowiedział na moje nurtujące pytanie.

Przewertowałem kilka dni z rzędu internet w poszukiwaniu odpowiedzi co z laptopem dla kogoś takiego jak ja, i ? Jak się można domyślić mało konkretnych przykładów bliźniaczych mi "ludzi internetu". Tak więc chciałbym zasięgnąć wiedzy kogoś rozeznanego jaki laptop byłby mi potrzebny ?

Prześledziłem swoję życie na przestrzeni ostatnich kilku lat i wyszła mi taka sprawa :

  1. Laptopa potrzebuję do przeglądania internetu i okropnie rzadko do gier koputerowych (jedyną grą jaką używałem do zabicia czasu na lapku była heroes 4 podczas okropnych deszczowych dni w środku lasu nad jeziorkiem w płn-śrd Polsce :wink: ) - od kilku miesiecy stałem się konsolowcem

  2. Jestem posiadaczem tv 37" z funkcją dlna i wifi więc zależy mi aby lapek łączył się z takowym stworem i żeby miał ładną rozdzielczość - co bym mógł filmy niezłej jakości obejrzeć ( o ile się nie myle to tak działa ? )

  3. zależy mi na szybkości mojego nowego przyjaciela i wyglądzie. ( nie ukrywam jestem chłopakiem i zwracam uwagę na wygląd ;p ) jednak JAK KAŻDY FACET w momencie gdy bliżej poznam "ostateczną decyzje" może przesądzić charakterek ( tj. funkcjonalność, podzespoły, Specyfikacja KSZTAŁTÓW :wink: ) zalezy mi na hdmi i esata - nie wiem czy powinno :stuck_out_tongue:

  4. CENA. Wiecznie pojawiające się słowo dzisiejszego świata :wink: max do 2500 zł jednak jak komuś puszczą wodze fantazji aby przybliżyć sylwetkę wartego polecenia lapka to może ktoś inny skorzysta :wink:

5.Wielkość NIE MA ZNACZENIA przeróżne, byle ciekawe pod względem technicznym jak i wyglądu

Tak więc drodzy nowi koledzy i koleżanki doradzicie koledze jakiś typ ?

Ja osobiście w tej granicy znalazłem

DELL Inspiron 13 M301Z

HP G62-105

HP PAVILION DM3-1001EA

HP DV6

http://allegro.pl/hp-pavilion-dm3-amd-x ... 70429.html

daję przykładowy link gdyż zyskał on w moich niedoświadczonych oczach

HP Pavilion dv7-4055sf(WP031EA)

ACER AS 5552G-N832G50Mnrr

Ogółem jestem fanem asusa ale musi też jakoś wyglądać nie wiem jak te lapki "się mają do siebie" także prosiłbym o jakieś fajne nowe wiadomości typu który polecasz i dlaczego a jeżeli żaden to jaki inny i dlaczego. Pozdrawiam Mateusz


(JoteS) #2

Może któryś z nich http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0 ... ltr=szukaj lub http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0 ... ltr=szukaj :slight_smile: