Co z TĄ Polską?

VAt na internet, VAT na cukierki A CO NASTĘPNE?? Z’vatują nam foruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum ;( lol, teraz trzeba myśleć o tym jak NAPRAWDE poprawić wszystko, nasza kochana młodzierz sie “marnuje” … szkoda gadać…

Duchu ja uważam, że ludzie ruszą tyłki i zrobią rewoltę za jakies 200 lat. Może 300. Nikomu się nie chce. Tylko już nie wiem czy z lenistwa, czy to zwykła degrengolada.

asteriks patrząc wstecz to polacy zawsze byli mocni… w gębie 8)

ale nie opierajmy się tylko o politykę (fuuuj) popatrzmy na inne sfry naszego codziennego życia… policja… sport… wszędzie coś “śmierdzi” :!:

zgadzam się z Tobą w zupełności

ciekawe dlaczego tak jest?

Pieniądze!

mylisz sie ,pieniadze nie smierdzą

Pieniądze nie śmierdzą, ale powodują, że “coś śmierdzi”! :mrgreen:

Dobre :brawo: :smiley:

A mnie się wydaje, że kiedyś będzie lepiej… Pytanie tylko: Czy dożyjemy tego ‘lepiej’?..

Oj, w naszym kraju nie dzieje się za ciekawie, i nie sądzę, aby w najbliższym czasie się to zmieniło.

Leci “Uwaga”… Rzecznik dzieci. Nie można tego słuchać. Ma lektora j. angielskiego, samochód za 140 tys., wycieczki… ech…

w sumie to słabo, gdyż inni robią gorsze wałki

Może i słabo, po prostu podałem kolejny przykład, akurat był pod ręką…

http://uwaga.onet.pl/f53

Przecież za takie coś to powinni do kamieniłomów albo rowy kopać a jak nie to 25lat. a za łapówke dożywocie i wtedy by sie polepszyło

Najlepiej dożywocie za każde przestępstwo.

Ehh… sposób myślenia na poziomie przedszkolaka… :x

strumienianin moja babcia mówi dokładnie tak samo jak Adidadi :smiley: :smiley: :smiley:

i co na to powie moja babcia…

ps. moderatorzy mnie nie lubią… wogóle nie zabierają głosu w tak ważnej themie :? :smiley:

1 - Nie widzę związku.

2 - Nie mają obowiązku

No bo Związek już nie istnieje.

Poszukaj Rosji - znajdziesz na pewno :lol:

No trzeba trzeba! Ale nie przy Kwaśnym!

Poczekajmymoże nowy prezydent coś zmienie!

Powinni łapówkarzom łapy odcinać :!: Potrzeba Polsce drugiego Piłsudskiego :!: :smiley:

asterisk to była tylko taka prowokacja :PPP choć fakt jest faktem :roll:

hehe brawo… świetne :!:

no zgadzam się… publiczne egzekucje, co niedziela na rynku :lol:

też się zgadzam… ale to już bylo i nie wróci więcej :wink: