Co z ta Polską ;/

Rząd Kaczyńskich to nie Polska. Polska to 1000 lat historii, piekne kobiety, dobre jedzenie, góry i morze, nie zapominaj o tym.

święte słowa

dlaczego tak mało? Albo lepiej, obniżać o procent nieobecności na posiedzeniach, ale to i tak to co oni zarabiają oficjalnie(jakieś 15 tyś. zł to jest tylko do opini publicznej, nie wspomne o smarowaniu :x ). No ale co my możemy, popisać na forum, że zmieniłoby się to i tamto. Ale też nie można powiedzieć, że jakby PO wygrało wybory to by było lepiej, aha i powinno się dać więcej władzy prezydentowi, bo teraz to on jest szarakiem, zgłosi veto do uchwały i tyle z jego działalności wewnętrznej.

Niestety ale jeśli człowiek w Polsce chce pracować legalnie to cała jego sytuacja zależy od rządu.

Ja nie żyję przeszłością lecz teraźniejszą i przyszłością i niestety widzę co się dzieje.

Dziewczyny mamy piękne to fakt, chociaż inne kraje również kuszą pięknoścami :mrgreen:

Jedzenie rzeczywiście pierwsza klasa chociaż ostatnimi czasy przerzucam się na jedzenie z kuchni zagranicznych (teraz w Polsce wszystko smakuje niestety inaczej niż 10 lat temu.)

Gory, morze czyli krajobraz: no cóż - w zasadzie każdy kraj ma piękne widoki i zabytki.

Moim zdaniem w Polsce jest bardzo dobrze, ale może być lepiej. U nas na wsi pracy nie brakuje. Robota wre. Przyszłosć widze raczej w kolorowych barwach, bo rolnictwo pędzi do przodu. Nie zapominajmy że rolnictwem rządzi wreszcie ktoś, kto wie co to żniwa i zna problemy polskiej wsi. Za 5 -10 lat będziemy rolniczą potęgą europy, a może kiedyś i świata. :oops:

uwierz, że nie tylko słowami można pokazać jak zależ nam na kraju, ot chociażby wyrzucenie papierka w krzaki :x

aju to jest zwykła propaganda, taka sama jak propaganda pana Marcinkiewicza, nic się w tym kraju nie zmieni dopóki MY się nie zmienimy. Bo o czym tu rozmawiać jak np. dałem łapówkę lekarzowi, a krzycze, że łapówka to jest bee i trzeba zamknąć kogoś kto wziął łapówkę. Albo robotnik robiący drogę/ulicę, wiadomo jak się robi ulice. Po co on później szczeka, że w Polsce są takie a takie drogi, noo wybaczcie przecież sam takie drogi zbudował.

A odchodząc od tematu, słyszał ktoś może, że w Holandii mają zabijać starszych ludzi? Podawać im jakiś zastrzyk i kaput.

No tak rolnicy sa rozpieszczeni ze hej. Szkoda ze pieniadze laduje sie bez sensu w rolnictwo zamiast np. w przemysł IT, który jest przyszłoscią.

AAA bedzie lepiej i na razie ku temu zmierza…

Za rządów SLD było totalne dno, a teraz sei sytuacja poprawia, tylko zbyt drastycnie dla co niektórych…

Czytał ktoś może blog byłegho premiera?? i jego kopie zartobliwą??

kmarcinkiewicz.blog.onet.pl

tego drugiego adresu nei pamietam

O tu sie nie zgodze. To rolnictwo jest przyszłościa, a przemysł odchodzi do lamusa.

No i właśnie dzięki takiemu podejściu PIS wygrał wszystko co miał do wygrania.

Pogratulować 8)

tylko, że w innych dziedzinach gospodarki będziemy zacofani :x

Wiek XVI mamy juz za sobą :stuck_out_tongue: Wszystko sie powinno rozwijac, nie tylko rolnictwo, a u nas niestety teraz tylko rolnikom i górnikom sie żyje dobrze.

ja teraz mówię złośliwie do rodziny, jak oni narzekają na pana Leppera, braci K…, że wybraliście sobie, wybraliście :?

W Polsce tak robiła służba zdrowia :?

Wiesz ja nie mam nic do łapówek: może to być wyraz uznania w stosunku do np. lekarza za okazaną pomoc.

Oczywiście jeśli pacjent nie daje łapówki powinien zostać obsłużony w taki sam sposób jak ten co dał: takie moje zdanie.

A co do dróg: takie w Polsce są przepisy i normy których nikt nie chce zmieniać.

Rząd oszczędza na materiałach i się cieszy że buduje coraz więcej dróg.

Tylko że np. we Włoszech nikt by z takiego materiału nawet kilometra drogi nie wybudował, a w Polsce budowane są z niego autostrady.

noo oczywiście, każdy na tych samych prawach, nie może być równych i równiejszych.

Rolnictwo jest przyszłością? :o bez przesady, nie mówię, że jest mało ważne, przecież trzeba jesć, ale powinno się więcej pieniędzy wkładać w co innego:chociażby służba zdrowia.

Ja bym powiedział zupełnie inaczej.

Większe potęgi na świecie postawiły tylko na przemysł i wyszły na tym idealnie.

A patrząc w inną stronę:

czemu rolnicy płacą KRUS, czemu akcyzę za benzynę ma się im wracać, czemu mogą produkować biopaliwo.

Czemu oni mają tyle przywilejów? Przecież i ten człowiek co mieszka na wsi, jak i ten co mieszka w mieście.

Wszystkie stawki powinny być takie samie :!:

Na szczęście z tego co słyszałem rząd już się za Was bierze.

Trochę szcunku dla rolnika. Co to za przywileje ja sie pytam? A wiesz ile kosztują nawozy, paliwo, pasza itd.??? Ciekawe jakbyś śpiewał, jakbys musiał wyginać o 5 rano w pole i przeorać ze 3-4 hektary na dzień. :?

Bo? Człowiek jak człowiek.

Przelicz sobie to w skali np. 10 lat to zobaczysz.

Chyba że wsi nie uczą matematyki to ciężko Ci będzie.

Wiem ile kosztują. I tak wtrącacie te ceny do towaru który sprzedajecie więc podwójnie Wam nie trzeba za to wracać

To Twój wybór: zawsze możesz się przenieść gdzie indziej :!:

a wiesz ile kosztuje pomidor, ogórek, jabłko? To już nie ważne?Ile musimy płacić za wodę.

a tak się zapytam po co Wam tak dużo hektarów?

Zwykle jest tak… że “przedstawiciele spłeczeństwa” są z reguły odzwierciedleniem tegoż społeczeństwa. Kiedyś czytałem,że blisko połowa Polaków nie trybi prostych informacji przy rozkładzie jazdy MPK… To czego można się spodziewać po wyborach…?? Pamiętam jak Korwin M. próbował w nędznym czasie antenowym wyłożyć przejrzyście rzeczy ujmując w prostych słowach rzeczywistość… i co… ?? kampania się rypła gdyż prawda jest nie medialna… Jeśli powiedział by - Kto odda swój głos na mnie i kolegów to dostanie worek kartofli i kanister benzyny bezołowiowej… czy pół litra na wigilię… - To inaczej wyglądały by wyniki i frekwencja… Ludzie zapominają o tym co przeczytali lub zbyt zawile ktoś mówił… za to wkuwają się w pamięć kolorowe slajdy choć by najdebilniejsze… byle by kolorów dużo było…

Nie wiem czy dobrze sie dzieje w kraju gdzie daje sie amnestię na matury :roll: Jedynie co widze żę spada bezrobocie nic więcej .