Co z tym ramem?

witam wszystkich zaczne od tego ze jakies 4 miesiace temu stalem sie posiadaczem laptopika Toshiba Satellite pro a 120 wszystko byl pieknie az do ostatniego tygodnia wtedy to z laptopem zaczelo sie dzia cos dziwnego… mianowicie zaczal sie strasznie mulic i strasznie glosno chodzic (wiatraczek od chlodzenia) stwierdzielm ze i tak mam juz w nim dosc nasmiecone to mozna zrobic formata po zrobieniu formata laptop chodzil przez 3 godzinki normalnie cichutko tak jak na poczatku jednak teraz znow szum jakbym suszarke uruchamial ;/ wlaczam liczniki i okazuje sie ze strasznie skacze wskazowka od ramu jest zuzycie od 50 az do konca !!

pokaż logi z Hijack This

http://www.wklej.org/id/c068bc68a3

tutaj sa logi mam nadzieje ze dobrze to zrobilem (pierwszy raz bywa trudny :P)

według mnie log w porządku, nie widzę zadnego syfa… chyba tylko serwis ratuje twojego laptopa :slight_smile:

ehh to lipa :(( myslalem ze cos sie zaradzi bo on ma takie fazy po wlaczeniu dziala normalnie pare minut i pozniej mu odbija i zaczyna wyc i zuzywac tyle ramu jak mu nie przejdzie to dzwonie do serwisu i niech kuriera przysylaja i posle go do Warszawki niech cos radza… dzieki za pomoc :wink:

Zobacz jaki proces najwięcej zużywa ramu

fix w hijackthis