Co z tym tekstem?

(system) #1

W związku z kampanią wyborczą tak mi się sparafrazowało!

Ale tak na poważnie, mam problem z tekstem podczas wydruku ze strony internetowej.

Jeżeli drukuje bezpośrednio z niej, jako całość strony, tekst jest obcinany z prawej strony. Zmiana orientacji z pionowej na poziomą, oraz rozszerzanie marginesu nic nie daje.

Co robię źle, i jak to ustawić aby było wszystko widoczne i wydrukowane jak należy?

Za pomoc z góry dziękuję !!

(fiesta) #2

Skopiuj tekst i wklej do edytora tekstu to najprostsze i najszybsze rozwiązanie.

(Damian) #3

Klikasz plik i podgląd wydruku, tam zawsze pokaże ci realny efekt i będziesz wiedział czy obetnie czy nie.

(system) #4

To nie w tym problem! Chodzi o to, że chcę całą stronę wydrukować, tak jak ją widać w monitorze, ale tekst jest obcinany z prawej strony.

To wiem, i właśnie pokazuje, że tekst jest obcięty.

Pytanie brzmi jak ten feler usunąć, i czy jest to przypadłość mojego komputera, czy też taka uroda przeglądarek, iż nie można z ich poziomu wydrukować stronę bez obciętego tekstu?

(Damian) #5

Ty korzystasz z IE ??

Sprawdzałem teraz i w IE też mi obcina,a w Firefoxie,jest opcja "dostosuj do szerokości strony" ,także strona jest skalowo pomniejszana dzięki czemu nie obcina.

(system) #6

Damian, chyba masz rację, ale jeszcze dokładnie to sprawdzę!