Co z tym zrobic?

mam problem i nie wiem jaka w sumie jest najlatwiejsza metoda rozwiaania tego problemu :

mam gre na plycie dvd jednak nie mam napedu dvd jak teraz zrobic zeby miec gre ? isc do kogos kto moze obsluzyc dvd i jak to zmienic zeby miec u siebie zeby odczytac ?

przesłać sobie mailem? Przenieść na pendrivie?

iść do kogoś zrobić obraz płyty w np. nero później podzielić go total comanderem nagrać na płytki cd,skopiować wszystko na swój dysk następnie scalić obraz,zainstalować deamon tools program do wirtualnych napędów załadować obraz i instalować :smiley:

Możesz sobie zrobić obraz płyty DVD i wrzucić na pendrive’a lub możesz zrobić obraz płyty i podzielić go na części przy pomocy np Total Commander’a, zgrać na płyty CD, przegrać części do siebie na komputer i złożyć ponownie u siebie za pomocą Total Commander’a.

Jeśli stworzysz obraz płyty, to może ci się gra pluć, że nie masz orginalnego nośnika. Wtedy to już pozostaje ci ściągnąć tylko jakiegoś cracka z neta.

Apeluję do admina:

Proszę mi nie dawać ostrzeżenia za ten post. Nikogo tu nie namawiam do piractwa, lecz podsuwam rozwiązanie. Jeśli apdjs posiada orginalny krążek z grą, to chyba to nie będzie piractwo, jeśli skorzysta z cracka?

:o

Chyba chodziło Ci o :arrow: matifcb ?

tak chodzi o mnie… oczywiscie mam oryginalna plyte dvd saga Icewind dale… chcialbym sie dowiedziec jak za pomoca nero mam zrobic sobie obraz plyty :> bo nie wiem gdzie to sie wybiera bylbym bardzo wdzieczny o dokladne powiedzenie gdzie jest taka opcj i jakie nero trzeba miec obslugujace taka opcje tworzenia obrazow np w formacie do daemona toolsa :slight_smile:

Co do Nero to zależy jaką masz wersję, ale…

Lepiej zainteresuj się Power ISO.

Instalujesz :arrow: odpalasz :arrow: wkładasz płytkę u znajomego który ma napęd dvd :arrow: kopiuj(wyskoczy tabelka z wyborem napędu i rozszerzenia pliku) :arrow: skończy się to, obraz kopiujesz na pendrive’a lub dysk przenośny :arrow: wracasz do siebie i zgrywasz obraz na dysk :arrow: instalujesz Power ISO :arrow: Zamontuj :arrow: ustaw liczbę napędów :arrow: 1 :arrow: Zamontuj jeszcze raz :arrow: i zamontuj obraz do napędu.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN