Co zamiast iPoda nano 3g?

Naszła mnie taka myśl, aby wymienić mojego iPoda Nano 3G 4GB na coś bardziej pojemniejszego. Wrzucając muzykę przez iTunes’a wywaliło mi komunikat, że brakuje miejsca na moim iPodzie. Wkurzyłem się strasznie.

No więc naszła mnie myśl, aby sprawić sobie coś większego. iPod Nano 3G jest bardzo fajny, mały, touch wheel jest czymś rewelacyjnym. Dużo biegam, więc coś tak poręcznego jak iPod jest czymś rewelacyjnym. Mała waga i gabaryty nie przeszkadzają mi w uprawianiu sportu.

Z drugiej strony, zastanawiałem się nad czymś takim: DELL

Jak widać, 20GB, cena niska. Z drugiej strony, ogromne gabaryty. No i nie wiem jakiej jakości muzyki mogę się po tym wielkoludzie spodziewać.

Mam zamiar sprzedać swojego nano i kupić coś właśnie większego (pojemnościowo). Nie ukrywam, że swojego iPoda kupiłem za małe pieniądze (290zł - nówka sztuka!), więc na mp3 mógłbym wydać coś koło 350zł.

Zatem szukam czegoś gabarytowo podobnego do nano 3g, o większej pojemności (więcej niż 4GB). Jakość dźwięku musi też leżeć na wysokim poziomie! Wiem, że za tą cenę ciężko będzie cokolwiek dostać sensownego, ale mimo wszystko proszę o propozycje.

Ostatnio bawiłem się odtwarzaczem iAudio U5 z pamięcią 8GB. Jakość dźwięku rewelacyjna. iPod przy nim to jak stary kaseciak :smiley: Według http://www.skapiec.pl można go kupić za jakieś 380 zł.

Jeśli naprawdę zależy ci na dobrym dźwięku to tylko iAudio albo iRiver. Ja mam teraz telefon Samsung F480 z kartą pamięci 8GB. Stwierdziłem, że skoro mam już komórkę z dość dobrym odtwarzaczem i świetne sluchawki do tego (Sennheiser CX300) to nie będe kupować grajka, ale jakbym miał coś kupić to tylko coś z produktów w/w firm (wyżej jednak sobie cenię iAudio)

A co z odtwarzaczem o którym napisałem w pierwszym poście?

Podoba mi się jeszcze Creative Zen: http://allegro.pl/item438544904_creativ … _nowy.html

Też całkiem tani, gabarytowo jeszcze ujdzie. A jak z jakością muzyki?

jakbyś miał kogoś w stanach to możesz wziąć ipoda nano 4g 8gb :wink: jest za 149$ + tax

ja go mam :wink: bardzo przyjemnie sie slucha muzyki, i jak lubisz głosna i wyrazna muzyke to z pewnoscia creative zen to zapewni.

Pozatym fajny wyswietlacz mozliwosc wstawiania wlasnej tapety no i bardzo fajnie oglada sie na nim Filmy ;] Polecam naprawdę a cena jest fajna

jakość tego creative podobna do ipoda czcyli lepiej brać iAudio, iRiver, Meizu albo coś takiego :slight_smile:

pentagram eon cineo

Niestety są poza moimi zasięgiem cenowym :confused: