Co zrobić, aby mieć podłączony głośniki i słuchawki?

Witam,

Chciałbym zrobić tak, żeby mieć podłączone głośniki i słuchawkki jednocześnie, żeby tylko przełączać w Creative Audio Console. Mozna jakoś tak zrobić?

Kup przejściówke minijack

Kup sobie cos takiego

http://www.allegro.pl/item226685460_pod … belek.html

A czy będzie to działało dobrze z głośnikami 5.1?

Jeżeli mają wyjście minijack to raczej tak.

nie jestem pewien ale: karta dźwiękowa ma 5 wejść, zestaw 5.1 podłączasz do 3, zostaje jeszcze jedno wejście na mikrofon i słuchawki więc możesz mieć podłączone wszystko jednocześnie, tylko jak słuchasz przez głośniki wyciszasz se słuchawki (jeśli mają na kablu taką opcje), taki sprzęt jak podał zbyl raczej nie będzie u Ciebie działać bo musisz zestaw podłączyć 3 kablami a tam jest tylko wejście na 1

nie wiem czy dobrze mówie ale se to przemyśl, pozdro :wink:

Sniko no właśnie próbowałem gdzieś podłączyć głośniki i obok słuchawki, ale to się nie sprawdzało. ;/

A jest podobny sprzęt do tego co podał zbyl , ale żeby działał z moimi głośnikami?

nie spotkałem sie z takim urządzeniem, nie sprawdzało czyli co? działało ale było coś źle?

Sniko nie mogłem tak dopasować, żeby to i to działało.

Ja mam podłączone słuchawki i głośniki razem przez trójnik minijack. Trójnik wkładasz do zielonego gniazda i podłączasz odpowiednio jedną wtyczkę od głośników(zieloną - o ile wtyczki od głośników są kolorowe) i słuchawki

U mnie gra bez zarzutów :slight_smile: