Co zrobić aby moja stronka pojawiała się w Googlach?

(NUKEM) #1

Jak w temacie. Zrobiłem sobie stronę i umieściłem w na koncie Interii ale ani Onet ani Google nie chcą wyświetlić jej w wynikach wyszukiwania.

Co mam zrobić z tym fantem ??

(Ks Kamilp Nr 8) #2

Prawie na samym koncu tego artykulu jest o tym wzmianka.

(system) #3
  1. Jeśli już darmowo wypełniłeś formularz na ich stronach i twoja witryna przejdzie przez "ich filtry"-czyli sprawdzą czy na niej jest wszytsko zgodne z regulaminem- to po jakimś czasie twoja stronka będzie w wynikach wyszukiwania

2. Jak stworzyłeś stronkę o temacie, który posiada również wiele innych stron to pozycja twojej witryny może być bardzo niska, więc na wynikach wyszukiwania może być nawet na np. 8 str. :smiley:

(NUKEM) #4

Ok, dzięki ! Wy zawsze wiecie wszystko ! :smiley:

(Ks Kamilp Nr 8) #5

Nom powiedzmy, ze prawie... 8)

(system) #6

Oj.. jeśli chodzi o moją osobę, :-o to uwierz nie zawsze :smiley:

(system) #7

"Miarą wiedzy jest świadomość swej niewiedzy". Już nie pamiętam kto pierwszy to powiedział, ale tak mi się skojarzyło to napisałem 8)

(Ks Kamilp Nr 8) #8

To mogl byc Sokrates poniewaz jako jedyny filozof podkreslal swiadomosc wlasnej niewiedzy.

„wiem, że nic nie wiem”

(fiesta) #9

Panowie zostawmy te dywagacje i nie zaśmiecajmy topica :wink:

(Darak) #10

wiesz co w kursach html są różne znaczniki, metaznaczniki, to w nich są zapisywane odpowiednie informacje o stronach takie jak autor, data utworzenia strony, program kturegoi urzyto do tworzenia strony itp. jeden z nich traktuje o Słowach kluczowych to przy nim powinieneś wpisać słowa po których można znaleźć twoją strone, a i nie odrazu po opublikowaniu będzie można znaleść twoją strone na google.pl czy czymś takim :stuck_out_tongue: